коментарів
Поділитися статтею:

Покращення вебсайту - де знайти кращі плагіни WordPress на різний бюджет

28.05.2024 181 на прочитання 7 хвилин

Плагіни - це невіддільна частина кожного сайту, особливо якщо його побудовано на WordPress. Сьогодні можна знайти безліч платних та безкоштовних плагінів для будь-яких цілей та проєктів. Однак, таке різноманіття може заплутати користувача, який має вперше обрати найкращі плагіни WordPress для покращення роботи та функціональності власного сайту. Якщо ви шукали детальну інструкцію з того, які рекомендовані плагіни обрати для власного ресурсу та якими платформами користуватись для їхнього завантаження, то сьогоднішня наша стаття стане вам у пригоді. Послуговуючись власним досвідом та знаннями, ми підкажемо які плагіни краще обрати для блогу, онлайн-магазину, та інших цілей.

Звідки завантажувати кращі плагіни WordPress?

Існує безліч ресурсів, які пропонують до завантаження плагіни WordPress. У сучасному вебі вам не складе багато зусиль знайти ресурс, що пропонує преміум WordPress плагіни або такі, що можна завантажити безкоштовно. Але, як ми зазначили, коли справа доходить до покращення роботи сайту, треба бути впевненими у якості інструменту, який ми додаємо на сайт.

Чому це так важливо? По-перше, ви маєте бути впевнені у якості та надійності плагіна. Він не має конфліктувати з іншими плагінами та продуктами, що встановлено на вашому сайті. По-друге, ви маєте бути впевнені, що встановлюєте безпечний продукт, для якого будуть регулярно виходити оновлення та додаткові функції з покращення безпеки.

Якщо у вас небагато досвіду у виборі якісних плагінів, ми рекомендуємо завантажувати додатковий функціонал для вашого сайту з наступних джерел:

Офіційний магазин WordPress

Офіційний магазин WordPress пропонує вибір з понад 55,000 плагінів, які ви можете використовувати для різних цілей та налаштовувати відповідно до потреб вашого бізнесу та сайту. В офіційному магазині ви можете знайти плагіни WordPress для блогу, онлайн магазину, сайту-портфоліо, та безлічі інших потреб. У більшості випадків, офіційний магазин WordPress пропонує безкоштовні WordPress плагіни, але ви можете також знайти плагіни, що мають безкоштовну та платну версію (зазвичай остання доступна для завантаження з офіційного сайту виробника).

Репозиторій GitHub

Репозиторій GitHub може бути корисним для розробників, які працюють самостійно або в команді. Наразі тут налічується 123 публічних репозиторії, що відповідають темі WordPress плагінів. Однак ця кількість може змінюватися, оскільки розробники постійно додають нові плагіни.

GitHub - це потужний інструмент, він вимагає певного рівня технічних навичок для ефективного використання. Тому, якщо ви новачок в розробці або не впевнені у своїх навичках Git, можливо, вам буде краще почати з використання плагінів з офіційного магазину WordPress або інших джерел, які спеціально розроблені для менш технічних користувачів.

Інші платформи

Якщо ви шукаєте додаткові джерела де можна знайти популярні плагіни, можемо порадити скористатись діджитал маркетплейсам типу TemplateMonster. Тут ви можете знайти широкий вибір товарів та послуг для розробки та запуску власного сайту. Наприклад, TemplateMonster пропонує широкий вибір шаблонів для сайтів, плагінів, графіки, та додаткових сервісів для швидкого для бюджетного запуску вебсайту.

Сервіси підписки

Окрім зазначених джерел для завантаження плагінів WordPress, зараз набирають широкої популярності сервіси підписок. Одним з таких найпопулярніших прикладів є сервіс підписки MonsterONE, представлений маркетплейсом TemplateMonster. Обираючи такий сервіс, ви оформлюєте підписку на місяць або рік та отримуєте необмежений доступ до усіх продуктів, що включену до вашого тарифу. Зокрема сервіс MonsterONE надає доступ не лише до великої кількості плагінів WordPress, а також до якісних шаблонів для сайту, графіки, аудіо та відео матеріалів тощо. 

Обираючи MonsterONE, ви можете скористатись особливою пропозицією, яка надає вам змогу придбати будь-який тариф зі знижкою у 10% лише скориставшись промокодом HyperHost. Зауважте, що за допомогою цього промокоду ви можете отримати  7% знижки на будь-який продукт на маркеплейсі TemplateMonster. 

Обираючи найкращий сервіс для завантаження плагінів варто попередньо ознайомитись з відгуками клієнтів, подивитись відео огляди, пошукати рекомендації та інші джерела інформації, які допоможуть сформувати  думку та обрати найкращий ресурс.

Кращі платні та безкоштовні WordPress плагіни

Коли ви почнете пошук плагінів для власно сайту, перед вами постане вибір між платними та безкоштовними продуктами. Який варіант краще? 

Найбільший плюс безкоштовних плагінів - це можливість їхнього завантаження без фінансових вкладів. Зазвичай, такі продукти надають базовий функціонал та можливості налаштування. Зазвичай, функції таких продуктів доволі обмежені. Безкоштовні WordPress плагіни не включають професійну технічну підтримку та оновлюються з меншою регулярністю ніж преміум WordPress плагіни.

Платні WordPress плагіни мають достатню кількість переваг над безкоштовними продуктами. По-перше, їх створено на більш професійному рівні. Зазвичай, ви отримуєте професійну технічну підтримку та регулярні оновлення. Такі продукти більш гнучкі та надають більше можливостей з кастомізації. 

Для кращої демонстрації  можливостей безкоштовних та преміум плагінів, розглянемо декілька прикладів.

BS Maps – Google Map і Leaflet Map для Elementor і WPBackery БЕЗКОШТОВНО

Якщо ви шукаєте безкоштовний плагін WordPress, який би допоміг вам інтегрувати сайт з онлайн картами, зверніть увагу на BS Maps. Це безкоштовний плагін, який легко інтегрується з вашим сайтом. Завдяки підтримці Elementor, ви можете легко налаштувати плагін згідно з вашими вподобаннями. Редагувати код нема потреби.

Код купона Плагін WordPress для Elementor

Назва цього плагіна говорить сама за себе. Це  преміум плагін WordPress, що пропонує вибір купонів у 15 стилях, які ви можете самостійно адаптувати згідно з потребами вашого сайту. Плагін повністю інтегрується з редактором сайтів Elementor. Він простий та зручний у користанні, часто оновлюється  та покращується.

Плагін WooCommerce Product Grid WordPress для Elementor

Перед вами ще один приклад  преміум плагінів WordPress, за допомогою якого ви зможете з легкістю додавати банерну рекламу на сайт. Він повністю інтегрується з Elementor, надаючи  можливість вільно налаштовувати дизайн та функціонал без потреби в редагуванні коду. Ви можете обрати з 20+ готових стилів, що прискорить роботу з сайтом та збереже додаткові кошти на створення банерної реклами з нуля.

Ліміти на установку плагінів

Додаючи плагін на сайт варто враховувати певні рекомендації з кількості таких продуктів на вашому ресурсі, адже перевантаживши сайт завеликою кількістю плагінів, ви можете нашкодити швидкості його роботи.

Хоча не існує певного ліміту кількості плагінів на одному сайті, варто зазначити, що встановивши 10 або більше таких продуктів ви можете помітити уповільнення в роботі вашого ресурсу. Кожен плагін. Що ви встановили на сайт, вимагає певних ресурсів, що можете сповільнити швидкість завантаження сайту в цілому. Отже, додавайте на сайт лише ті плагіни, які вам дійсно необхідні та позбавляйтесь тих, котрими не користуєтесь.

Підсумки

Плагіни для WordPress - це потужний інструмент для покращення функціонала сайту, але їх використання потребує обережності та обґрунтованих виборів. Завантажуйте плагіни лише з перевірених ресурсів. Перед тим як встановлювати плагін на сайті переконайтесь в тому, що він не викличе конфлікти з іншими продуктами на вашому ресурсі. Особливу увагу варто приділяти наявності оновлень та професійної підтримки, до якої ви можете звернутись у разі виникнення питань у роботі обраного плагіна.

Придбати хостинг для Wordpress


Close Screen
Yulia Lys
Статей: 31
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1