Хостинг для CMS — Wordpress

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту та дарує справжнє задоволення від простоти використання наявних сайтів на хостингу для Wordpress. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок Вордперс сайтів.

 Віртуальний хостинг для вордпреса дозволить Вам насолоджуватися у повній мірі перевагами, які Ви отримуєте від швидкого завантаження сайту, адже як відомо, швидкість завантаження має значний вплив на ранжування сторінок при просуванні сайту.

На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Wordpress.

Ця популярна CMS Wordpress дозволяє створити сайт будь-якої складності, адже пропонує безліч тем та дизайнів, і публікувати на ньому інформацію за допомогою сторонніх сервісів і програм. WordPress вирізняється простим і зручним інтерфейсом, що полегшує роботу адміністратору веб-ресурсу. Хостинг з Вордпресс дозволяє отримати правильно налаштований сервер, що в свою чергу прискорить швидкість завантаження сторінок вашого сайту, навіть, якщо у вас великий проект або встановлений плагін для інтернет-магазину WooCommerce. До того ж платформа встановлюється за 5 хвилин, тому оцінити переваги хостингу для Wordpress в Україні можна буде майже одразу.

WordPress передається в мережі абсолютно безкоштовно, важить кілька мегабайт і завантажується з офіційного сайту розробників. Хостинг Вордпресс Україна також забезпечує підтримку стандартів XHTML і CSS.

Ми маємо широкий перелік послуг, які адаптовані під Wordpress. Серед них можна відзначити:

● Віртуальний хостинг для простих Wordpress сайтів (по типу лендінгів) і невеликих інтернет-магазинів;

● VPS/VDS для для онлайн - магазинів (Woocommerce), бізнес порталів і спеціальних проектів;

● Безлімітний хостинг для вордпреса для простих сайтів і невеликих магазинів;

● Виділений сервер для масштабних e-commerce, потужних проектів на Wordpress.

Переваги переносу сайту на WordPress від HyperHost

Звертаючись до нас за такою послугою, як перенос Wordpress на хостинг, Ви отримуєте:

● Безкоштовне перенесення сайту wordpress з локального сервера на хостинг;

● Швидке виконання переносу сайту на Wordpress. Просте встановлення CMS wordpress дозволить легко завантажити Ваш сайт на наш хостинг та насолоджуватись усіма перевагами роботи з сайтом через хостинг під Wordpress;

● Збереження всіх даних, яке забезпечується за рахунок роботи надійного обладнання в українському та європейському дата-центрі та регулярного створення резервних копій інформації, яку ви розміщуєте на хостингу для вордпрес сайту;

● Доступні тарифи на користування кращим хостингом для вордпрес сайту;

● Цілодобову підтримку технічної служби компанії, фахівці якої завжди раді проконсультувати з будь-яких питань, які можуть виникнути щодо переносу сайта Wordpress на хостинг тощо;

● Стабільний доступ до вашого інтернет-ресурсу з будь-якого комп'ютера в будь-якому місці на землі, де є доступ до мережі Інтернет. Безперебійна робота сайту й максимальна ефективність його використання забезпечується використанням виключно SSD дисками.  “Прийдуть” до Вас боти Google чи на сторінку завітають потенційні клієнти - Вам не варто турбуватися, що вони не отримують швидкий доступу до контенту сайту на Wordpress. 

Наші послуги оптимізовані під Wordpress
Віртуальний хостинг
для простих сайтів
і невеликих магазинів
 • SSD диски
 • на вибір ISPmanager, cPanel
 • версії РНР 5.Х - 7.Х
від 1.10$/міс.
Детальніше...
VPS/VDS
для онлайн - магазинів
бізнес порталів і спец. проектів
 • адміністрування безкоштовно
 • на вибір ОС: Linux, Windows
 • локації NL, UA
від 3.17$/міс.
Детальніше...
Безлімітний Хостинг
для простих сайтів
і невеликих магазинів
 • SSD диски
 • на вибір ISPmanager, cPanel
 • версії РНР 5.Х - 7.Х
від 10.00$/міс.
Детальніше...
Виділений сервер
для масштабних e-commerce
потужних проектів і сайтів на Bitrix
 • адміністрування безкоштовно
 • безлімітний трафік
 • локації NL, UA, LT, BG, USA
від 33.00$/міс.
Детальніше...

Переваги Wordpress хостингу від ГіперХост

Безкоштовна тех.підтримка

Наша тех підтримка допоможе з встановленням і налаштуванням CMS

Запитання й відповіді:
 • 👆 Чи можливе у вас розгортання Wordpress в один клік?

  В панелі керування хостингом доступний плагін Softaculus, що дозволяє встановити більшість CMS систем усього в декілька кліків. Це дійсно досить просто.
 • 📥 Допоможете з переносом сайту на Wordpress до Вас?

  Наші спеціалісти допоможуть Вам з переносом сайту на Wordpress - БЕЗКОШТОВНО
  Просто напишіть в тех.підтримку [email protected], надайте необхідні файли або доступи до попереднього хостера. Таким чином, ми перенесемо сайти та перевіримо роботоздатність на новій послузі.