коментарів
Поділитися статтею:

Популярні контент сервіси: чим замінити Advego, Главред та Punto Switcher

20.05.2022 417 на прочитання 4 хвилини

Контент сервіси, насамперед, потрібні редакторам, копірайтерам, журналістам, студентам, контент-менеджерам, спеціалістам, які займаються просуванням сайтів, а також усім тим, кого непокоїть грамотність та унікальність текстів. У цій статті зроблено огляд популярних контент сервісів, які повноцінно можуть замінити Advego, Punto Switcher, Главред та друкарську розкладку Бірмана.typewriter

Advego → Unicheck

Unplag або Unicheck - програмний додаток, який дозволяє користувачам миттєво виявляти будь-які приклади плагіату в тексті. Він сканує мільярди онлайн-сторінок і тому може бути відмінним інструментом, коли критична оригінальність.

Студенти можуть використовувати систему, в той час, як вона так само ефективна у бізнес-орієнтованих цілях. Використовуються розширені рівні шифрування; забезпечення того, щоб вся особиста інформація завжди буде у безпеці.

Можливості Unicheck:

    Академічна перевірка

    Масове завантаження

    Швидке сканування вмісту

    Корпоративний/Бізнес тариф

    Багатомовність

    Підтримка кількох форматів файлів

    Виявлення плагіату

    Звітність та статистика, аналітика

    Пошук/фільтр

    Наочне порівняння

    Вихідна база даних

Unicheck здатний замінити Advego сервіс, ви тільки спробуйте його зручний та практичний функціонал. Сервіс з'явився у 2014 році, через рік став хмарною платформою, хоча навчальні заклади досі можуть використовувати сервіс перевірки унікальності безкоштовно.

Головред → OnlineCorrector, LanguageTool, HemingwayApp

OnlineCorrector

OnlineCorrector – спеціальний плагін для роботи з українськими текстами, встановлюється безпосередньо у Chrome. За допомогою даного плагіна ви знайдете всі орфографічні, пунктуаційні, граматичні та стилістичні помилки у тексті та виправте їх.

Даний плагін рекомендують для наукових чи текстів публіцистичного стилю.

OnlineCorrector підтримує імпорт текстів у форматах: Microsoft Word, OpenDocument, RTF та HTML. Також програма замінює дефіс на тире, підсвічує зайві прогалини та знаходить неправильні абревіатури. Для всіх, хто хоче писати грамотні та красиві тексти українською мовою, OnlineCorrector відмінне доповнення до веб-браузера.

LanguageTool

LanguageTool - ще один додаток до веб-браузера, який працює на всіх сайтах та перевіряє текст на помилки. З LanguageTool можна писати грамотні email або тексти на ваш сайт, відмінно інтегрується з Google документи і Microsoft Word від 2016 версії.

LanguageTool дає можливість використовувати безкоштовний обліковий запис, на якому доступний функціонал додавання слів у персональний словник, оцінюється якість написаного та, звичайно ж, перевіряються граматичні, орфографічні помилки на багатьох мовах.

Розширений режим LanguageTool надає ще більше можливостей для створення грамотних та красивих текстів.

Рекомендую доповнення LanguageTool, тому що саме його використовую в браузері Chrome.

HemingwayApp

HemingwayApp – це програма коректор для написання текстів англійською мовою. Дуже зручний і максимально простий функціонал, варіанти заміни складних слів та показник зручності читання. Цей інструмент є незамінним помічником для редакторів і маркетологів, які ще не на 110% впевнені у своїй англійській.

Punto Switcher → dotSwitcher

dotSwitcher – спеціальна утиліта для перемикання розкладки клавіатури, відмінний замінник для Punto Switcher. Утиліта з відкритим вихідним кодом для Windows. Простий чарівний помічник Layout Switcher, який зробить вашу роботу за ПК швидкою та зручною.

Друкарська розкладка Бірмана → Microsoft Keyboard Layout Creator

Для заміни друкарської розкладки Бірмана можна успішно використати альтернативу Microsoft Keyboard Layout Creator. Це спеціальне програмне забезпечення для створення розкладок клавіатур для мов, які не підтримуються в Windows. Також за допомогою даної розкладки можна створювати гарячі клавіші для роботи, змінювати призначення певних клавіш і змінювати поточну розкладку.

Простий інструмент для спрощення рутинної роботи та відмінна альтернатива для розкладки Бірмана.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 969
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 3