коментарів
Поділитися статтею:

Продовження доменного імені: чому це важливо робити вчасно?

05.09.2023 484 на прочитання 4 хвилини

Продовження доменного імені вчасно - це одне з найважливіших завдань для власників сайтів. Продовження домену, як і продовження хостингу, на якому розміщується сайт, безпосередньо впливає на доступність вашого ресурсу в інтернеті та можливості його відвідувати і відкривати в браузері. Якщо домен не продовжено - сайт не працює.

Чому важливо продовжувати домен вчасно?

Ось кілька причин, чому дуже важливо саме вчасно продовжувати реєстрацію доменного імені вашого сайту:

✓Уникнення втрати домену: Якщо ви не продовжите домен вчасно, то він може стати доступним для реєстрації іншими особами. Це означає, що ви ризикуєте втратити зв'язок з вашим брендом та онлайн присутністю. У такому разі ваш домен уже не повернути, а реєстрація нового домену - це як пройти шлях просування сайту з нуля. При цьому часто прострочені домени викуповують або шахраї, щоб скористатися вашим брендом і дурити покупців, або конкуренти, щоб продавати свої товари за опрацьованим каналом залучення покупців (читачів і тп.). Якщо ви не продовжите домен, конкуренти можуть скористатися цією можливістю і зареєструвати його собі, щоб перехопити частину вашого трафіку й аудиторії.

✓Втрата відвідувачів і клієнтів: Якщо домен зникне, то ваші відвідувачі та клієнти можуть зіткнутися з проблемами доступу до вашого сайту. Це може призвести до втрати довіри і втрати бізнесу в подальшому. Якщо відвідувач вашого сайту не зможе відкрити ваш сайт, коли йому це необхідно, то він піде до конкурента. Дізнатися вільний домен чи ні.

✓Підтримання пошукової видимості: Пошукові системи враховують стабільність домену під час визначення його релевантності та авторитету. Якщо домен "протухне", це може вплинути на ваші позиції в пошуковій видачі. При цьому напрацьовані роками позиції сайту можуть просісти через несвоєчасну оплату продовження домену.

Неоплачений і непродовжений домен неможливо перенести до іншого реєстратора. Тому якщо ви плануєте трансфер домену, то домен має бути обов'язково активним у поточного реєстратора імені.

✓Збереження репутації: У вас, можливо, вже є посилання на ваш сайт з інших джерел, таких як соціальні мережі, блоги та новинні платформи. При втраті домену ви ризикуєте втратити ці цінні зворотні посилання.

✓Продовження роботи електронної пошти та онлайн-зв'язку: Разом із доменом зазвичай йде й електронна пошта. Якщо домен не продовжено, ваша електронна пошта перестане працювати, і ви можете втратити важливі повідомлення від клієнтів і партнерів.

✓Економія грошей: Продовження домену в строк зазвичай дешевше, ніж намагатися повернути його після того, як він був звільнений. Деякі спекулянти можуть реєструвати домени, що звільняються, щоб потім продавати їх власникам за завищеними цінами. Також сьогодні реєстратори імен у разі несвоєчасного подовження домену після закінчення певного терміну виставляють спеціальну ціну на подовження домену, яка в кілька разів перевищує звичайну вартість.
✓Економія часу: Після продовження простроченого домену доступ до домену відновлюється не моментально. На це йде дорогоцінний час роботи вашого сайту, від 2 до 72 годин оновлення ДНС інформації. Тому якщо вам потрібно, щоб сайт не простоював стільки часу, краще вчасно і заздалегідь продовжувати домен, а ще краще оплачувати домен на тривалий період, наприклад, на 10 років одразу.

✓Підтримання онлайн ідентичності: Домен - це частина вашої ідентичності. Регулярне продовження допомагає зберегти узгодженість і цілісність вашого онлайн профілю.

✓Збереження історії: Старі домени мають історію та авторитет в очах пошукових систем. Втрата старого домену може означати втрату цього авторитету.

✓Підтримка користувачів сайту: Стабільне доменне ім'я полегшує взаємодію з клієнтами та користувачами. Вони можуть легко запам'ятати і передавати іншим вашу адресу в мережі.

Загалом, регулярне і своєчасне продовження доменного імені - це частина турботи про вашу онлайн присутність, бренд і бізнес.

Рекомендується встановити нагадування про дату закінчення домену та оплати продовження, щоб уникнути потенційних проблем.

У компанії ГіперХост рахунок на продовження домену виставляється за 14 днів, також завжди Ви можете заздалегідь продовжити домен, а також оплатити його на більш тривалі періоди ніж 1 рік.

Зареєструвати домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1