коментарів
Поділитися статтею:

🌟 Символ Зірочки: види символу, що вони означають

17.09.2020 21547 на прочитання 6 хвилин

Символ Зірочка - найдавніший символ, один з найпопулярніших символів таблиці Юнікоду, який використовується в різних цілях. Скопіювати символ зірка можна з різних джерел, в тому числі з нашої таблиці нижче.

Символ Зірка використовується для оформлення красивих фрагментів, які відображаються в пошукових системах і привертають уваги користувачів. Для генерації красивого сніпета скористайтеся нашим інструментом. Також за допомогою символу із зіркою можна привабливо оформити будь-який текст, дизайн або нікнейм в грі.

Розглянемо значення символу Зірка. Зірочка (від давньо латинського asteriscus) використовувалася ще 2 тис. років тому Аристархом Самофракійським, який займався поезією і відзначав рядки з повторами за допомогою зірки.

На розкопках в Північному Льодовитому океані була знайдена шестикутна зірка на підставці, вік якої відноситься до льодовикового періоду. Це говорить про те, що знак Зірки використовувався людством з дуже давнього часу, наприклад, в якості амулетів.

Згодом відображення зірочки і її значення змінювалося. Сьогодні зірочку часто використовують в якості символу для виправлення помилок, але символічне значення зірки набагато глибше.

Що означає символ Зірка?

Символ Зірка з давніх часів асоціюється з зірками на небі. Вважалося, що зірки впливають на людей і на їхнє життя, так як кожна людина народжується під зіркою, а після смерті зірка згасає. Тому і з'явився вираз "народжений під щасливою зіркою".

У таблиці Юнікода є різні варіанти зірок, і їх використовують для різних цілей. Найчастіше зірочку символ з юнікода вставляють в нікнейми, коментарі або в статуси в соц.мережах. У деяких випадках зірки використовують для позначення різних явищ або предметів.

Також зірочка символ використовується в математиці, як позначення знака множення. Є ще поняття Зірки Давида, вона зображена на ізраїльському прапорі і є основним знаком євреїв. Відомий бальзам Зірочка також використовує популярний символ. Цей символ може прикрасити багато текстових елементів і назв, залежно від кількості кутів зірки, вона може мати абсолютно різне значення.

П'ятикутна зірка

Виділіть і скопіюйте символ (Ctrl + C)    

 П'ятикутна зірка символ (пентаграма) - символ, який використовувався ще в найдавнішій державі Шумер. У   Вавилоні саме ця зірка була символом захисту від крадіжок і псування майна, в Стародавній Греції   символізувала гармонію неба і землі, а піфагорійці вважали пентаграму математичною досконалістю. В   Християнстві пентаграма - нагадування про 5 ран Христа, які він отримав при розп'ятті, також вона раніше   використовувалася при оформленні храмів, наприклад, Вифлеємський собор Різдва Христового.

У сфері астрономії пентаграма позначає траєкторію планети Венери. П'ятикутна зірка змінює своє значення в залежності від культури, країни і епохи. Сьогодні пентаграма офіційно використовується на прапорі держави Ізраїлю.

П'ятикутна зірка часто використовується в архітектурному оформленні, в логотипах і назвах брендів, на емблемах. Це символ захисту, безпеки, містичних сил і гармонії в усьому. Пентаграма на емблемі Єрусалиму (300-150 рр. до н. е.):history star symbol


Восьмикутна зірка

Виділіть і скопіюйте символ (Ctrl + C)  

Ще цю зірку називають октаграма і хрестостріл. Восьмикутна зірка часто використовується в мистецтві. В ісламській культурі вважається символом раю. У кримінальному світі октаграма вважається знаком "злодіїв в законі" (Зірка вітрів). Раніше її використовували моряки і пірати, як символ удачі в морській подорожі. В православ'ї восьмикутну зірку можна зустріти в зображенні ікон Божої Матері. Знак символізує провідну зірку, за якою йшли волхви, щоб поклонитися Ісусу, який народився.

Чотирикутна зірка

Виділіть і скопіюйте символ (Ctrl + C)  

 Значення символу також може бути дуже різним. Хрестоподібна зірка часто позначає попередження. У   Месопотамії цей символ використовувався для бога Сонця Шамаша. Сьогодні цей символ позначає   світло в темряві ночі. Його часто використовують для позначення удачі в кар'єрному зростанні,   перемогу в спортивних змаганнях. Чотирикутну зірку можна зустріти на орденах відомчої служби.   Якщо  вам потрібно позначити символом правильно обраний шлях, то цей вид зірки чудовий варіант.

Зірка Давида (шестикутна зірка)

Виділіть і скопіюйте символ (Ctrl + C)  

Зірка Давида складається з 2 трикутників, які накладені один на одного. Знак використовується у  багатьох народів світу під назвами - Соломонова печатка, гексаграмма, магендовид. Це древній символ з заплутаною історією, ізраїльтяни почали використовувати його для своєї   культури на початку 18 ст. і сьогодні гексаграмма відома, як основний символ народу Ізраїлю, в основному використовується на оберегах і амулетах. Шестипроменевій зірці приписують релігійне і містичне значення.

9-кутна зірка

9-кутна зірка - символ Бахаї або ще її називають символом персня. Число 9 є священним для релігії бахаї, де суть головних навчань полягає в єдності Бога, релігій і людства.

Також 9-кутна зірка є символом інглінгів-старовірів, позначає вогонь божественного творіння. Число 9 вважається досконалим, базовий символ всього сущого. Дев”ятикутна зірка - гармонія, трикутник тріади і потроєння трійки. Тому її ще вважають символом 3 світів. Дана зірка не представлена ​​в таблиці символів юнікода.

Символ падаючої зірки

🌠 Виділіть і скопіюйте символ (Ctrl + C)  

Падаюча зірка - найбільш поширений романтичний символ, який використовують в основному для  оформлення любовних послань. У деяких випадках символ носить негативний відтінок, тому що  позначає руйнування мрії, планів, надій. Смайл падаючої зірки також часто використовують, коли загадують бажання.

Чорна зірка

Виділіть і скопіюйте символ (Ctrl + C)  

Цей символ використовується в філософському, міфологічному й ідеологічному напрямах. Образ  чорної зірки практично універсальний і може використовуватися, як і в повідомленнях, так і в текстах для залучення уваги читача. Чорні зірочки часто можна зустріти в оформленні сніпетів для Гугл і Яндекса. Це самостійний символ, у якого насправді може бути дуже багато асоціацій.

Емоджі зірочок на різних пристроях

Пам'ятайте, що символи юнікода, які ви використовуєте, можуть відображатися по різному, залежно від пристрою, на якому відображається символ. Приклад відображення одного і того ж символу зірочки, що світиться, з різних пристроїв.

Як зробити зірочки в ніку? Ніки із зірочками виглядають оригінально і привертають увагу інших користувачів. Тому для додавання просто скопіюйте зірочку з нашої таблиці і додайте собі в нік.

  CSS-КОД ЮНІКОД HTML-КОД ОПИС
\2605 U+2605 ★ Чорна зірка
\2606 U+2606 ☆ Незафарбована білі зірка
\272A U+272A ✪ Зірка в колі
\2735 U+2735 ✵ Восьмиконечна зірка
🌠 \1F320 U+1F320 🌠 Падаюча зірка
٭ \2763 \066D ٭ Арабська пятиконечна зірка
\272D U+272D ✭ Обведена зірка
\2730 U+2730 ✰ Зірочка з тінню
🌟 \1F31F U+1F31F 🌟 Зірока Емоджі, що світиться
\2721 U+2721 ✡ Зірка Давида Емодзі
\269D U+269D ⚝ Обведена контурами зірка
\26B9 U+26B9 ⚹ Зірочка-секстиле
\2749 U+2749 ❉ Зірочка-сніжинка
\2736 U+2736 ✶ Шестикінечна чорна зірочка
\274B U+274B ❋ Восьмикінечна каплевидна зірка
\273A U+273A ✺ Шістнадцятикінечна зірочка
\2739 U+2739 ✹ Дванадцятикінечна зафарбована зірочка
\2738 U+2738 ✸ Восьмикінечна чорна зірка
\2735 U+2735 ✵ Восьмикінечна зірочка, що крутиться
\2734 U+2734 ✴ Зірочка Емоджі
\2733 U+2733 ✳ Зелена зірка Емоджі
\2732 U+2732 ✲ Зірка з рисочок
\2731 U+2731 ✱ Жирна зірочка
\2727 U+2727 ✧ Чотирьохкінечна незафарбована зірочка
\2726 U+2726 ✦ Чотирьохкінечна зафарбована зірочка
\235F U+235F ⍟ APL зірка в колі
\229B U+229B ⊛ Зірочка в колі
🔯 \1F52F U+1F52F 🔯 Шестикінечна зірка з крапкой по центру 
\FE61 U+FE61 ﹡ Маленька зірочка
\2743 U+2743 ❃ Жирна зірочка, що крутиться
\2742 U+2742 ❂ Восьмикінечна зірка в колі
\2363 U+2363 ⍣ Apl функціональний символ зірка діарезисом
\225B U+225B ≛ Зірка і знак дорівнює
\272B U+272B ✫ Зафарбована зірка з колом всередині


Історія символу зірки абсолютно різна для різних епох, континентів і релігій. Але безсумнівно символ зірочка один з найпопулярніших і затребуваних для оформлення текстів, логотипів, емблем. Красиві символи зірочки прикрасять будь-яке повідомлення, текст на сайті або сніпет пошукової видачі. Насправді застосувань може бути набагато більше, зокрема для нікнеймів у грі. Звідки взяти символ зірки? Просто скопіюйте його з даного огляду і вставте в те місце, яке потрібно прикрасити.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 962
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2