0 коментариев
Поделиться статьей:

.tv і .me - національні домени для створення оригінальних назв

Alla Rud 20.04.2021 0 29 на прочтение 5 минут

.tv і .me - національні доменні зони, які відповідно належать країнам Тувалу і Чорногорії (Montenegro), але ці закордонні домени можна вигідно використовувати для створення оригінальних доменів для назв сайтів. Що це за зони, і в чому їх особливості, розглянемо далі. Зареєструвати домен .tv або зареєструвати .me може кожен бажаючий на сайті компанії ГіперХост. Також фахівці компанії допоможуть підібрати вам хостинг для вашого сайту або віртуальний виділений сервер за запитом.tv me domains

Історія доменних зон .tv і .me

.tv - міжнародна доменна зона Тувалу (тихоокеанська держава Полінезії, одне з найменших держав планети). Домен .tv відкритий ще в 1996 році. У 2001 році компанія з Америки VeriSign Corporation викупила права на реєстрацію даного домену за 45 млн. доларів. Після цього продажу в Тувалу щорічно перераховується 5% від реєстрації та 2,2 млн. дол. за сам домен. Управляє реєстраціями домену компанія "The tv Corporation International", в основному зараз ця зона використовується виключно в комерційних цілях і не пов'язана з державою Тувалу. Не дивлячись на викуп домену, для жителів Тувалу це не стало великою втратою. У цій невеликій острівній державі проживає трохи більше 11 тис. населення, і інтернет-сфера у них розвинена дуже слабо.

.me - міжнародна доменна зона Чорногорії (Montenegro), відкрита в 2007 році. Чорногорія - країна в Європі, яка розташована на березі Адріатичного моря. Раніше у цієї країни було доменне розширення .yu, але після того, як Чорногорія відокремилася від Сербії, цей домен став неактуальним. У перший день реєстрації домену було зареєстровано 20 тис. імен для сайтів. І це не дивно, адже домен .me дозволяє зробити цікаве і оригінальне поєднання для будь-якого сайту. Доменні імена love.me, see.me, feel.me легко запам'ятати, написати, і при цьому вони зможуть виділити ваш цікавий проект на тлі монотонних конкурентів.

Переваги домену .tv

.tv - короткий домен,який добре запам'ятовується,він стане відмінним доповненням до будь-якого сайту, де є відеовідтворення. Його часто успішно використовують для сайтів каналів телебачення, адже скорочення tv якби нагадує англійське слово television. Для яких сайтів реєструють доменну зону .tv? Перш за все, це телеканали, будь-які види ЗМІ, пов'язані з відео, виробники відеообладнання. Якщо ваш сайт проводить онлайн-трансляції, то покупка домену в зоні .tv стане вигідним вкладенням в розвитку сайту. Також домен .tv ви можете зареєструвати для інтернет-магазину телевізорів, пультів та іншої апаратури.

Особливості .tv домену:

    лаконічний домен, який ефективно підкреслить сферу діяльності сайту;

    зареєструвати домен може кожен бажаючий без обмежень;

    доменна зона з міжнародним охопленням, що приверне на проект додаткову аудиторію;

    швидка реєстрація після оплати заявки, не потрібно надавати документи;

    максимальний термін реєстрації 60 міс .;

    порівняно низька вартість.

Якщо домен .tv підходить під тематику вашого сайту, то це буде вигідним придбанням. Зона .tv досить популярна, особливо на Заході, тому поспішіть зареєструвати вільний домен вже сьогодні.

Зареєструвати .tv


Переваги домену .me

.me - доменне розширення для сайтів міжнародного значення. Хоча домен і належить Чорногорії, і логічно було б реєструвати сайти в цій зоні, які мають безпосереднє відношення до цієї європейської країни, але цим популярність і затребуваність зони не обмежується.

Часто зону .me використовують для сайтів розважальної тематики або інформаційних порталів, а все через те, що за допомогою домену .me можна створити оригінальну назву для сайту, для цього потрібно лише включити фантазію, наприклад, kiss.me, drink.me, leave.me і інші.

Слово me в перекладі з англійської означає "мене, мені", тому зону .me можна використовувати для персональних сторінок або блогів, сайтів-портфоліо.

Особливості домену .me

    реєстрація доступна всім бажаючим без обмежень;

    за допомогою .me можна створити оригінальну назву;

    це домен міжнародного значення, відмінно підійде для бізнес-сайту в Чорногорії або сайту про подорожі в Чорногорії;

    швидка реєстрація після оплати;

    максимальний термін реєстрації 10 років;

    низька вартість.

Можливість реєстрації IDN недоступна для доменів .me і .tv.

Зареєструвати .me

Де швидко і вигідно зареєструвати .tv або .me для сайту

Якщо ви зупинили свій вибір на одному з доменів - .tv або .me, то ви зможете зареєструвати їх у будь-якого реєстратора зон або у хостинг-провайдера, наприклад, ГіперХост. Ми працюємо в даній сфері більше 10 років і моментально зареєструємо вільне ім'я в одній з цих або інших зон. Вам потрібно тільки підібрати вільний домен і заповнити заявку, після оплати домен буде належати вам.

Вартість доменів, в порівнянні з іншими міжнародними зонами, невисока, при покупці на більш тривалі періоди надаються знижки.

Якщо у вас залишилися питання по доменах або потрібен якісний хостинг для сайту, звертайтеся в ГіперХост. Ми будемо раді забезпечити надійну і стабільну роботу вашого сайту.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 698
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1