Як налаштувати перенаправлення з одного домену на інший в cPanel

10.11.2020 589 на прочитання 2 хвилини

Ця інструкція буде корисна в першу чергу тим, хто планує налаштувати редирект між доменами. В результаті, користувач при введенні запиту буде перенаправлений на вказану URL адресу. У cPanel передбачена можливість додавання редиректу безпосередньо в панелі, без редагування файлу .htaccess.

Почнемо налаштування з входу в панель cPanel, далі шукаємо блок "Домени" і вибираємо пункт "Переспрямування", тут будуть виконуватися всі дії.

І нам відкривається форма для заповнення.

Після чого ставимо необхідні параметри, де:

Поле "Тип" - вибираємо тип редиректу.На вибір представлено 2 типу редиректів:

  1.   Постійний (301) - вказується при остаточній зміні домену, і старий домен більше не планується використовуватися. Пошукові системи будуть знати, що сайт переїхав на нову основну адресу, і старі сторінки можна отримати з індексації. Якщо все зробити коректно, можна максимально себе убезпечити від втрати позицій у видачі.
  2.   Тимчасовий (302) - використовується при тимчасовому перенаправленні, пошукові системи не будуть робити ніяких маніпуляцій, знаючи, що сайт може в будь-який момент повернутися на стару адресу.

В наступному полі з списку вибираємо домен, з якого буде йти редирект.Якщо необхідно, в поле нижче можна задати шлях або директорію в якості джерела перенаправлення.

В поле "Переспрямовує на" прописуємо URL адресу сторінки, куди буде виконано перенаправлення.Наступним кроком вибираємо "www.redirection", тут присутні 3 опції:-Переcпрямувати лише з www: перенаправлення запитів тільки, якщо в зазначеній адресі присутня приставка www;

 -Переcпрямувати  з www і без: перенаправлення запитів з і без www;

 -Не переcпрямувати www: не перенаправляти запити, якщо в адресі є www.

Ставимо галочку навпроти пункту "Переcпрямувати символи узагальнення" для вибору перенаправлення з каталогу в ідентичний каталог іншого домену (наприклад, запит https://kkkk.com/image1 переходить на https://kkkk.com.ua/image1).

Для підтвердження в кінці натискає на кнопку "Додати".

Все готово, ваш редирект доданий в загальний список існуючих перенаправлень, тут же ви можете його і видалити при необхідності.

Приємної роботи.


Close Screen
Maria Kholodnitska
Статей: 181
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0