SEO
0 коментарів
Поділитися статтею:

Як перевірити відвідуваність сайту (7 інструментів)

19.05.2021 0 84 на прочитання 8 хвилин

Чому потрібно перевіряти відвідуваність вашого сайту? Дані про відвідуваність вашого веб-сайту покажуть вам, звідки йде трафік, як відвідувачі взаємодіють з сайтом, і які стратегії цифрового маркетингу працюють. Якщо ви хочете отримати більше підписників, збільшити продажі свого інтернет-магазину або просто збільшити загальний трафік, вам необхідно регулярно перевіряти аналітику сайту. Відстежуючи відвідуваність сайту, ви будете знати, на якому рівні знаходиться сайт в даний час, і що ви можете зробити для його покращення.web site trafic


Чому потрібно перевіряти відвідуваність сайту конкурента?

Аналіз статистики відвідуваності сайту вашого конкурента може виявити багато корисної інформації, наприклад:

- Сторінки, що приносять вашим конкурентам найбільше трафіку

- За якими ключовими словами ранжуються ваші конкуренти

- Канали, за якими у них найбільше трафіку

Всю цю інформацію можна використовувати для поліпшення вашої стратегії контент-маркетингу, побудови посилань, процесу дослідження ключових слів і т. п. Розуміючи, що приносить вашим конкурентам найбільше трафіку, ви зможете націлити на ті ж ключові слова і теми, щоб залучити більше трафіку для свого сайту.

Інструменти для перевірки трафіку сайту

Є багато безкоштовних і платних інструментів для перевірки трафіку, які ви можете використовувати. У кожного з них є унікальні особливості і можливості. Більшість експертів використовують кілька інструментів для перевірки оцінок відвідуваності веб-сайтів своїх конкурентів. Але рекомендуємо власникам сайтів спробувати як мінімум два різних інструменту для аналізу статистики веб-трафіку.

Використовуючи різні інструменти, ви зможете заповнити прогалини і отримати більш точну статистику відвідуваності будь-якого веб-сайту.

У міру зростання вашого сайту і зростання бюджету ви можете вкладати кошти в кілька інструментів, щоб отримати більше інформації та домінувати на своєму ринку.

SEMRush

SEMRush - це універсальний інструмент для аналізу трафіку і дослідження конкуренції. Це відмінний інструмент для аналізу і моніторингу трафіку будь-якого сайту. Після введення URL-адреси конкурента ви отримаєте детальну розбивку про загальний трафік вашого конкурента.

Ви зможете побачити важливі показники веб-сайту такі, як обсяг щомісячного трафіку, розподіл трафіку по країнам, ключові слова, які приносять їм найбільший трафік, і багато іншого.

На вкладці «Аналітика трафіку» відображається кількість унікальних відвідувачів, загальна кількість відвідувань, середня тривалість відвідування, кількість переглядів сторінок і показник відмов, який отримує сайт. Ця функція схожа на перегляд аккаунта Google Analytics вашого конкурента.

Ще одна відмінна функція, що називається масовим аналізом трафіку, дозволяє аналізувати рівні трафіки відразу для декількох конкурентів. Залежно від вашого тарифного плану, ви можете порівняти до 200 сайтів. Це дає вам повне уявлення про ваші ніші, веб-сайти, які отримують найбільший трафік, і будь-які можливості трафіку, які ви можете використовувати.

Ви також знайдете докладні звіти аналітики трафіку, які містять інформацію про те, які сайти відправляють найбільше реферального трафіку, які сторінки на їх сайтах є найбільш цінними, і які місця приносять їм найбільший трафік.

Ви можете скористатися 14-денною пробною версією або обмеженим безкоштовним планом, який дає вам доступ до основних даних веб-сайту.

SimilarWeb

SimilarWeb - це онлайн-засіб перевірки відвідуваності веб-сайтів, який дає вам огляд трафіку вашого конкурента і того, які канали є найбільш цінними. Замість того, щоб просто надавати трафік з пошуку, ви будете отримувати докладні звіти про всю стратегію руху сайту. Запустивши сайт за допомогою цього інструменту, ви отримаєте розбивку за загальним трафіком, в тому числі звіт по країнам.

Ви отримаєте такі показники взаємодії, як показник відмов, кількість сторінок, переглянутих за відвідування, середня тривалість відвідування та основні джерела трафіку для цього веб-сайту.

Крім звичайного пошукового трафіку, ви дізнаєтеся, які оплачувані ключові слова приносять відвідуваність веб-сайту, які соціальні канали є найбільш цінними, а також контекстно-медійні мережі, які сайт використовує для монетизації. І ви отримаєте детальну інформацію про аудиторію сайту.

Безкоштовна версія інструменту надає вам корисні дані про трафік. Якщо вам потрібна детальніша інформація про звіти, ви можете створити корпоративний обліковий запис з індивідуальною ціною.

Google Search Console

Google Search Console - це безкоштовний інструмент від Google, який дозволяє аналізувати трафік з пошукових систем. Цей інструмент дає вам повне уявлення про те, як ваш сайт проглядається пошуковими системами.

Він показує кількість показів, кліків, рейтинг кліків (CTR) і середню позицію ваших ключових слів в пошукових системах. Ви також можете побачити, які сторінки проіндексовані, чи є помилки і багато іншого. Після того, як ви додасте свій сайт в Google Search Console, ви можете почати переглядати дані свого сайту.

Ubersuggest

Ubersuggest - це безкоштовний і преміальний інструмент від Ніла Пателя, який пропонує масу корисних даних про відвідуваність веб-сайтів. Він простий у використанні, а інтерфейс створений для новачків. Якщо ви ніколи раніше не займалися пошуком ключових слів або аналізом трафіку, цей інструмент зробить цей процес неймовірно простим.

Функція аналізатора трафіку дає вам докладну розбивку трафіку вашого конкурента, ключові слова, які дають їм найбільший трафік, і найпопулярніші сторінки на сайті. Все, що вам потрібно зробити, це ввести URL-адресу веб-сайту, який ви хочете проаналізувати, і натиснути «Пошук».

На сторінці «Огляд трафіку» зазначена загальна кількість ключових слів, за якими ранжируєтся сайт, щомісячний органічний трафік, авторитет домену і загальна кількість зворотних посилань.

Ви також можете глибше вивчити кожен розділ звіту про трафік. Наприклад, розгорнути результати «Найпопулярніші сторінки», щоб отримати розбивку по кожній опублікованій сторінці на сайті і передбачуваний обсяг трафіку, який вона приносить щомісяця. Результати також дають вам приблизну кількість зворотних посилань, а також кількість репостів Facebook і Pinterest.

Безкоштовна версія інструменту дає вам доступ до даних за останні 3 місяці.

SERPStat

Serpstat пропонує широкий спектр різних інструментів SEO. Те, що починалося, як простий інструмент дослідження ключових слів, перетворилося в універсальний інструмент аналізу веб-сайтів.

Незважаючи на те, що в ньому багато функцій, їми все одно дуже легко користуватися. Просто введіть URL-адресу, і інструмент згенерує звіт про трафік. Є функції перевірки трафіку, а також інструменти аналізу зворотних посилань, аудиту сайту і відстеження рейтингу. Функції аналізу трафіку надають вам всі види корисних даних про веб-сайти, включаючи звичайні і оплачувані ключові слова, які залучають трафік, середня кількість відвідувачів, які сайт отримує в місяць, і сторінки, які отримують найбільший трафік. Ви також знайдете інформацію про тенденції, щоб побачити, як рейтинг сайту, трафік і ключові слова змінюються з плином часу.

Безкоштовна версія інструменту дає вам доступ до частини загальних даних, доступних для доменного імені.

Ahrefs

Щодня Ahrefs сканує понад 6 мільярдів веб-сторінок, в індексі яких знаходиться понад 200 мільйонів веб-сайтів. Це великий обсяг даних, але він дає вам корисну інформацію, яка допоможе вам перевершити своїх конкурентів і отримати більше трафіку.

Інтерфейс дуже простий і зручний. Просто введіть URL-адресу веб-сайту в поле пошуку, і інструмент витягне всю доступну інформацію про веб-сайти. Звіт про огляд пошуку дає вам огляд органічного пошукового трафіку, який отримує сайт, авторитет домену, найбільших конкурентів і багато іншого.

Ви можете відфільтрувати звіт, щоб переглянути статистику трафіку за рік, останні 30 днів або за весь час.

Незважаючи на наявність великої кількості даних, їх легко відфільтрувати і знайти потрібні вам показники веб-сайту. Майте на увазі, що дані про трафік показують тільки дані звичайного пошуку, а не інші джерела, такі як соціальні мережі. Існує 7-денна пробна версія за 7 доларів.

MonsterInsights

Якщо ви хочете аналізувати власний трафік, то єдиний інструмент, який вам слід використовувати - це Google Analytics. Однак налаштувати Google Analytics самостійно і аналізувати дані може бути складно.

MonsterInsights - плагін Google Analytics для WordPress, який використовують більше 3 мільйонів сайтів, включаючи Microsoft, Yelp, PlayStation і інші. Він дозволяє легко налаштувати Google Analytics в WordPress і переглядати дані про трафік прямо в панелі управління WordPress. Ви зможете побачити свої найпопулярніші сторінки, цільові сторінки, відвідуваність головної сторінки і багато іншого. Це допоможе вам зрозуміти поведінку користувачів і значно спростити розвиток блогу WordPress.

Висновок

Перевірка трафіку конкурентів дасть вам уявлення про ваш ринок і про те, що ви можете зробити, щоб отримати більше трафіку на свій сайт. У той час, як моніторинг вашого власного трафіку сайту покаже, чи працюють ваші SEO, соціальні мережі та інші стратегії генерації трафіку. Переклад з блогу wpbeginner.com.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 738
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1