Як завантажити сайт на хостингу через панель ISPmanager

17.05.2021 0 271 на прочитання 3 хвилини

Власники ISPmanager можуть завантажити файли сайту безпосередньо через панель, використовуючи менеджер файлів.

Підготовка до завантаження

Перш ніж завантажувати файли, переконайтеся, що ваш домен активний і має позитивний статус, наприклад Ok, через спеціальний інструмент Whois, і чи направлений сайт на хостинг через DNS Checker.

Щоб це перевірити, ви можете використовувати, як сторонні програми, але можете перевірити і нашими власними, нижче будуть вказані посилання на них:

Також потрібно звернути увагу на наявність конфігурацій і установок на хостингу, які необхідні для роботи сайту, а саме, чи підтримуються використані при створенні сайту технології, чи відповідає версія php, чи встановлені необхідні модулі і т.д.

Для зручності сформуйте на своєму комп'ютері архів з файлів, щоб не додавати на хостинг кожен файл окремо.

Завантаження файлів

Перейдемо до завантаження файлів. Перше, що необхідно зробити, це зайти в вашу панель. Клієнтам нашої компанії ГіперХост дані входу приходять на поштову скриньку після активації послуги хостингу. Якщо не можете знайти дані, повідомте нам, ми відправимо все повторно.

Наступним кроком з головного меню переходимо в "WWW-домени", де буде представлено список доданих доменів в панель. Вибираємо домен, для якого необхідно завантажити файли, і в верхньому меню тиснемо на іконку "Каталог".

У відкритому вікні буде кореневий каталог обраного домену, сюди слід завантажити всі файли. Щоб не завантажувати файли по одному, сформуйте архів і завантажте його.

Щоб перейти до завантаження файлів, зверху натискаємо на іконку "Закачати".

Далі вибираємо необхідний файл/архів з вашого комп'ютера і для його завантаження на сервер натискаємо "Ok".

Наступним кроком, якщо ви завантажили архів, розархивуємо його. Вибираємо необхідний архів, навпроти нього тиснемо на три крапки і зі списку вибираємо пункт "Витягти".

Далі потрібно вказати шлях, куди витягти наш архів, вибираємо www / назва домену. В кінці тиснемо "Ok".

Після завершення завантаження звірте шляхи в скриптах, конфігураційних файлах і т.д.

Якщо ваш сайт має базу даних, імпортувати потрібно і її, розглянемо завантаження БД в окремій статті.

Якщо ви завантажуєте сайт на наш хостинг, і у вас виникли питання, сміливо звертайтеся в чат або в тікет за консультацією.

Приємної роботи!


Close Screen
Mariia Kholodnitska
Статей: 149
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1