11 SEO інструментів для підвищення репутації бренду

03.09.2020 0 471 на прочитання 9 хвилин

В огляді підібрано 11 популярних і затребуваних сервісів для просування вашого сайту. Ці СЕО інструменти започаткують стратегії просування і виведуть онлайн-бізнес на новий рівень. Розглянемо список найбільш популярних сервісів, які будуть корисні не тільки SEO-фахівцям, а й власникам сайтів, які турбуються про просування своїх ресурсів в Інтернеті. Більшість з цих інструментів для багатьох користувачів можуть здатися очевидними, але саме з їх допомогою можна зробити свою роботу більш ефективною і швидкою.

Google Search Console

Google Search Console - це безкоштовний інструмент для відстеження органічного пошукового трафіку вашого веб-сайту, що надає великий обсяг даних про рейтинг в пошуку Google, кількость показів, кліків і CTR. Цей інструмент потрібен кожному, хто розвиває сайти.

Отримані дані дозволять вам визначати сторінки з високим потенціалом і з низькою ефективністю на сайті, для цього достатньо фільтрації по пошуковому рейтингу і показам. Цей інструмент також дозволить вам відправляти карти сайту, виявляти технічні або мобільні помилки і діагностувати проблеми зі скануванням.

Єдиним недоліком Google Search Console є те, що система надає інформацію про ваш сайт ізольовано, не даючи вам уявлення про те, які стратегії використовують конкуренти. SEO для вашого сайту залежить від інших веб-сайтів також, тому вам слід шукати додаткові інструменти, щоб заповнити цей недолік.search console googleAlexa

Інструмент статистики трафіку веб-сайтів Alexa, розроблений одним з гігантів SEO в галузі, є безкоштовним. Для початку перевірки вставте URL свого сайту, в результаті отримаєте метрики за можливостями ключових слів, метрики порівняння, власний рейтинг Alexa, реферальні сайти і дані про аудиторію.

Відмінне джерело даних, інструмент статистики відвідуваності також може надати вам інформацію про конкурентів, якщо ви запустите їх URL. Розширення для Chrome від Alexa - зручний спосіб скласти короткий огляд SEO кожного сайту, який ви відвідуєте.

Оскільки основна мета Alexa - перетворити відвідувачів в платоспроможних клієнтів, цей безкоштовний інструмент є чудовою відправною точкою для SEO-стратегів. Проте, його розуміння обмежено в довгостроковій перспективі - його більш просунуте дослідження ключових слів, перевірка зворотних посилань, аудит сайту і інструменти SEO-оптимізації приховані за платним доступом.alexa seo


Ubersuggest

Ubersuggest - це корисний, зручний і універсальний інструмент SEO. Розроблений підприємцем в області цифрового маркетингу Нілом Пателем, Ubersuggest надасть корисні візуалізації даних про ваш органічний трафік і виділить кращі SEO сторінки, а також зворотні посилання ваших конкурентів, пропозиції ключових слів і ідеї контенту.

Інструмент Ubersuggest використовують Nike, Microsoft, Adobe і CNN. Вам обов'язково слід спробувати можливості сервісу для просування сайту. Ви зможете дізнатися про допущені помилки в СЕО, можливості ключових слів і про конкурентів у вашій ниші.ubersuggestГенератор сніпетів ГіперХост

Спеціальний сервіс для створення і швидкої перевірки сніпета в пошуковій видачі. Даний інструмент буде корисний всім, хто займається просуванням сайту в пошукових системах. Більш докладно про те, як зробити гарний сніпет за посиланням. Генератор максимально зручний, для початку перевірки користувачеві потрібно ввести тільки кінцевий URL сторінки, якщо потрібно відредагувати існуючі теги. Також можна заповнити поля заголовка і опису сторінки. Відображення моментально покаже зміни у видачі.generator snippets

Yoast

Yoast плагін підійде для всіх, хто використовує WordPress. Yoast - зручний плагін для SEO-оптимізації сайту, який дозволить вам адаптувати мета-заголовок і опис до вимог Google і оптимізувати сторінки з ключовими словами, включаючи частоту ключових слів і атрибути alt для зображень.

Цей інструмент навіть нагадає вам додати вихідні і вхідні посилання, щоб доповнити вашу стратегію зворотних посилань; налаштувати URL-адресу, включивши в нього ключову фразу; і збільшити довжину тексту для подальшого підвищення ефективності SEO.

Плагін містить простий інструмент на сторінці, який допомагає контент-маркетологам писати для пошукових систем. Особливо корисний його інструмент оптимізації ключових слів. У редакторі записів або сторінок WordPress ви можете ввести ключове слово, за яким ви хочете отримати рейтинг. Потім Yoast SEO проаналізує ваш контент, щоб перевірити, чи правильно ви використовуєте ключові слова. Преміум-версія плагіна навіть перевіряє варіанти ключового слова або фрази.yoastGoogle Analytics

Google Analytics - безкоштовний і дуже складний інструмент, який повинен використовувати кожен SEO-спеціаліст. Відстежуючи трафік вашого веб-сайту в режимі реального часу, Google Analytics пропонує вичерпну розбивку по аудиторії, відображаючи дані про все: від кількості сеансів, до каналів залучення, географічного поширення, пристрої, рівнів взаємодії, поведінки на сайті і конверсій.

Google Analytics ідеально підходить для отримання звітів. По суті, Google Analytics надає загальний огляд результатів ваших зусиль з пошукової оптимізації. Система демонструє прогрес у тих областях, в яких ви зробили все можливе, і також в тих областях, де ще є можливості для подальшого зростання.google analiticsScreaming Frog

Складний пошуковий робот Screaming Frog пропонує компаніям аудит всього сайту, а також можливість безкоштовно виявляти і виправляти технічні проблеми такі, як непрацюючі посилання, перенаправлення і помилки сканування. Крім того, його програмне забезпечення буде аналізувати мета-заголовки, дубльований контент і створювати карти сайту в форматі XML.

Screaming Frog також пропонує преміум-сервіс з додатковими функціями, включаючи необмежене сканування, рендеринг JavaScript, перевірку AMP і інтеграцію з Google Analytics.Screaming FrogGoogle Lighthouse

Для більш технічно просунутих SEO-менеджерів Google Lighthouse - це часто недооцінюваний інструмент з відкритим вихідним кодом. Він безкоштовно перевіряє продуктивність і доступність вашого сайту.

Lighthouse надасть пояснення та рішення для прискорення сайту і поліпшення SEO, охоплюючи все, від інтеграції відкладеного завантаження і зменшення залежності від зовнішніх бібліотек скриптів, до перевірки ваших тегів заголовків і метаописів.Google Lighthouse

SEMrush

Сервісу SEMrush довіряють eBay, HP, Wix і Vodafone. Сервіс надає широкий спектр функцій, включаючи технічний SEO-аудит всього сайту, порівняння сайтів, аналіз конкуренції PPC, управління соціальними мережами, оптимізацію контенту SEO і ринкові стратегії. Якими б не були ваші потреби в просуванні, у SEMrush знайдеться інструмент для цього. SEMrush - це комплексна програмна платформа, яка пропонує рішення для онлайн-видимості і маркетингової аналітики.

SEO Toolkit платформи пропонує повний робочий процес для місцевих маркетологів і фахівців з пошукової оптимізації. Він включає в себе безліч інструментів SEO для дослідження конкурентів, дослідження ключових слів, побудови посилань, відстеження рейтингу, а також внутрішнього і технічного SEO.

SEMrush особливо корисний, допомагаючи знаходити цінні ключові слова для кампаній. Ви навіть можете визначити основні ключові слова, за якими ранжуються ваші найближчі конкуренти, що має допомогти вам створити більш ефективну локальну стратегію SEO.semrush

Ahrefs

Ahrefs - сервіс преміум-класу для SEO-фахівців, які готові вивести свою стратегію просування на новий рівень. Сервісу довіряють світові гіганти, включаючи Facebook, Adobe, Netflix і eBay.

Пропонуючи платну послугу, яка конкурує з Alexa, Ahrefs пропонує комплексні інструменти SEO, які надають конкурентний аналіз вашого сайту (дослідження ключових слів і зворотних посилань, власне відстеження рейтингу, дослідження контенту та веб-моніторинг), щоб допомогти вам поліпшити SEO для вашого бізнесу.ahrefs

 

Moz Local

Хоча локальна пошукова оптимізація може зайняти багато часу і ресурсів, наявність правильного набору інструментів може підвищити ефективність вашого робочого процесу.

Moz Local - один з найпопулярніших локальних інструментів SEO. Він спеціалізується на управлінні даними про місцезнаходження, надсилаючи та постійно синхронізуючи дані про вашу компанію з партнерською мережею пошукових систем, додатків, каталогів і бізнес-агрегаторів Moz. Він також переглядає всі ваші оголошення і повідомляє про будь-які помилки, які можуть зашкодити вашій локальній стратегії SEO.moz-local

Ви можете використовувати цей інструмент, щоб заощадити час при оновленні або редагуванні своїх оголошень. Просто увійдіть в Moz Local і внесіть необхідні зміни в дані про місцезнаходження або профіль, які потім будуть синхронізовані в усіх напрямках.

Більш високий пошуковий рейтинг привертає більше відвідувачів. Це також підвищує довіру та авторитет, що потім призводить до збільшення залученості, трафіку і конверсій. Використовуючи вище перераховані інструменти SEO, не забувайте відслідковувати свої результати, перевіряти трафік і рейтинг в пошуку. Це дозволить контролювати SEO стратегію і отримати максимальну віддачу за допомогою спеціальних інструментів.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 788
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1