0 коментарів
Поділитися статтею:

.camera - домен для сайтів фото та відео індустрії. Де зареєструвати .camera?

01.09.2021 0 31 на прочитання 4 хвилини

.camera - тематична доменна зона верхнього рівня, яка призначена для сайтів, пов'язаних зі сферою фото та відео індустрії. Наприклад, сайти-портфоліо фотографів, сайти фото та відео студій, інтернет-магазини з продажу фото та відео устаткування, або,навіть, ресурси, які пропонують охоронні системи з вбудованими камерами. Доменне розширення .camera підійде для будь-якого блогу фото або відео оператора. Зареєструвати домен .camera можна моментально у будь-якого офіційного реєстратора доменних зон або у хостинг-компанії, що надає таку послугу для користувачів.camera domain name

Особливості домену .camera

Доменне розширення .camera було відкрито для реєстрації користувачами 12 лютого 2014 року. Це досить молода зона, в якій ще дуже багато вільних для реєстрації імен. Власник домену компанія Donuts Inc США.

Назва .camera говорить сама за себе, тут не потрібно пояснювати, що це за домен,і до сайту якої тематики він належить. .camera - це частина сучасного мистецтва і, якщо у вас є сайт, який будь-яким чином пов'язаний з фотографією або відеозйомкою, то слід зареєструвати ім'я сайту в зоні .camera, поки це не зробив хтось до вас. Розглянемо основні переваги та недоліки домену .camera.

Плюси реєстрації домену в зоні .camera:

✓ яскрава тематична спрямованість, яка відразу показує вид діяльності сайту

✓ легко запам'ятати і вимовити

✓ слово камера доступно і зрозуміло будь-якою мовою, в будь-якій точці планети

✓ багато вільних імен в даній зоні

✓ моментальна реєстрація після оплати заявки

✓ мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років

✓ у більшості реєстраторів вартість реєстрації не відрізняється від вартості продовження домена на наступний рік (необхідно уточнювати при замовленні)

✓ немає обмежень і не потрібно надавати які-небудь документи для проходження реєстрації

✓ дозволить створити яскраву назву сайту, яку легко запам'ятати.

Але, якщо говорити про недоліки домену .camera, то це,перш за все, його дорожнеча (більше 70 $) і те, що реєстрація доступна виключно на латиниці.

Ви плануєте успіх і подальший розвиток свого проекту? Доменна зона .camera - відмінне вкладення в роботу сайту.

Кому потрібен домен .camera?

Зона .camera дуже вузьконаправлена, через таку обмежену тематику вона підійде, насправді, дуже невеликій кількості онлайн проектів. Розглянемо, кому саме зона .camera буде максимально вигідною і в майбутньому принесе успіх:

    сайти портфоліо робіт фотографів, відеооператорів

    сайти інтернет-магазини з продажу обладнання, в основному камер, в тому числі відеоспостереження

    аматорські сайти або блоги про фото і відео захоплення

    для сайтів шкіл і курсів, які пов'язані з цією тематикою

    для сайтів-виробників апаратури і комплектуючих до камер.

Не дивлячись на ці рекомендації, зареєструвати ім'я сайту в зоні .camera може кожен бажаючий без обмежень.


Де купити ім'я сайту в зоні .camera?

Купити домен .camera можна на сайті у будь-якого офіційного реєстратора або постачальника хостинг-послуг. Реєстрація відбувається моментально після оплати, при оформленні заявки потрібно вказати тільки ваші дані - ПІБ, телефон, пошта, адреса.

Деякі компанії пропонують також додаткові знижки при оплаті на тривалий період відразу,наприклад, на 10 років. Купівля доменного імені сайту в зоні .camera - вигідне і практичне рішення для розвитку вашого проекту в Мережі. Сьогодні ще багато незайнятих імен в цій зоні, тому поспішіть зайняти своє для улюбленого проекту.

Зареєструвати .camera


Close Screen
Alla Rud
Статей: 788
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1