коментарів
Поділитися статтею:

Чи можна придбати хостинг назавжди?

25.01.2023 495 на прочитання 5 хвилин

Чи можна придбати хостинг назавжди? Якби ви запитали про це кілька років тому, то навряд чи отримали б позитивну відповідь. Сьогодні відповідь на це питання буде зовсім іншою, адже ситуації на ринку хостингу змінилися, і деякі провайдери почали надавати вічні послуги віртуального хостингу та виділених віртуальних серверів. Суть послуги в тому, що ви платите лише один раз на початку замовлення, а послугою користуєтеся вічно, тобто поки існує компанія, в якій ви це замовлення оформили.

Чи справді послуги вічні?

Так, послуга вічного хостингу надаватиметься доти, доки працює хостинг компанія.
Оплата за послугу в такому разі одноразова лише при замовленні сервера. Це відмінний варіант для тих користувачів, які постійно забувають вчасно зробити оплату за хостинг, або для тих, хто хоче вкотре сплатити та забути про постійні продовження, і при цьому заощадити бюджет. У такому варіанті ваша послуга завжди буде активною та працювати без простоїв.

Послуга вічного хостингу може бути припинена лише у разі порушень правил хостингу, наприклад, розміщення протизаконного ПЗ.

 

Не варто плутати вічний хостинг з безлімітним хостингом. В останньому варіанті послугу потрібно оплачувати згідно з вибраним періодом, безліміт стосується конкретних ресурсів послуги (кількість доменів, поштових скриньок, трафіку тощо).

На вічних умовах можна замовити послуги віртуального хостингу або приватних віртуальних серверів, виділених серверів з одноразовою оплатою поки що немає.

Н вічих послугах немає обмежень щодо часу використання в межах тарифу, тому ви можете бути впевнені, що ваш хостинг чи сервер навіки з вами:)

Що надає вічна послуга?

Вічна послуга надає обумовлені в тарифі виділені ресурси (ОЗУ, диск, ядра, трафік), а також панель управління (якщо вона обрана при замовленні сервера), виділений IP (для VPS/VDS) та технічну підтримку користувачів від фахівців компанії хостингу, де ви купили свій вічний тариф.

По суті, вічна послуга нічим не відрізняється від послуги на постійній оплаті. Після замовлення ви вносите суму за послугу за рахунком та протягом деякого часу отримуєте доступи для подальшої роботи з послугою.

Вічний хостинг або вічний сервер підійде для всіх, хто не хоче морочитися з постійними оплатами та продовженнями:

- для тестування різноманітних проектів, якщо ви є розробником;

- для державних сайтів та благодійних організацій;

- для невеликих онлайн проектів, які з часом не зростають та значно не розширюються;

- для користувачів-початківців, які тільки вивчають хостинг;

- для встановлення програмного забезпечення різного роду;

- для віддалених робочих столів.

Практично вічний хостинг або ВПС сервер підійде для всіх сайтів на постійній основі і для всіх користувачів, які хочуть заощадити кошти на оплату послуги в перспективі.
вічний хостинг для сайтів

Чи є приховані платежі в майбутньому?

Прихованих платежів на хостингу від ГіперХосту на вічних тарифах немає. Але, якщо вам знадобляться додаткові послуги, наприклад, додатковий диск або виділена IP-адреса на віртуальному хостингу, то їх можна придбати та оплачувати на регулярній основі. Також, якщо вам знадобиться перейти на тариф вище, то ви зможете купити його зі знижкою, і ми перенесемо ваші дані на новий тариф вічного хостингу або віртуального сервера.

За додатковими консультаціями звертайтесь до відділу продажу компанії зручним каналом зв'язку.

Яку ще послугу можна отримати навіки?

Окрім хостингу та віртуального сервера, навіки також можна отримати CDN у компанії ГіперХост. Всього одна оплата, і вам доступне підключення кешування сайту від всесвітньо відомого постачальника Cloudflare.

Якщо ви використовуєте вічну послугу хостингу від ГіперХост, то також буде надано безкоштовний SSL сертифікат від Lets Encrypt на тих же умовах, що і вічний хостинг. Тому вам не потрібно додатково купувати сертифікат захисту сайту для встановлення https протоколу на ваш сайт.

Часто користувачі запитують, чи можна отримати вічний домен. На жаль, наразі такої можливості немає. Але є можливість деякі домени одразу купити та зареєструвати на 10 років. У такому разі вам не потрібно буде щороку продовжувати своєчасно домен, при цьому ви отримаєте знижку на тривалу реєстрацію імені сайту у вибраній доменній зоні. Наприклад, відразу на 10 років можна зареєструвати домен у наступних зонах: COM, COM.UA, IN.UA, ORG, ORG.UA та ін.

Чи можна придбати хостинг назавжди? Так можна. На щастя, сьогодні є хостинг компанії, які надають зручну послугу хостингу – раз сплатив та забув. Ви можете користуватись хостингом на постійній основі, або тільки коли вам потрібно.

Хостинг з одноразовою виплатою - відмінне придбання для багатьох проектів, а також подарунком для спеціаліста в IT сфері.

Вічний хостинг


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1148
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1