0 коментарів
Поділитися статтею:

Де краще купити хостинг і розмістити сайт?

19.01.2022 0 178 на прочитання 5 хвилин

Де краще купити хостинг – перше питання, з яким стикається кожен розробник сайту чи його власник. Ви знаходитесь у пошуках кращого хостингу для розміщення сайту, тоді дана стаття допоможе Вам зробити правильний вибір.

Де розмістити сайт і де найкращий хостинг - по суті однозначні питання, та відповідь на них одна. Розглянемо основні особливості надійного хостингу для Вашого онлайн-проекту.

Насамперед, визначте, яка послуга хостингу Вам потрібна. Для цього можете скористатись порадами з нашої попередньої статті. Розподіл та різноманітність тарифів та послуг іноді вводить в оману недосвідчених користувачів. Тому слід чітко розуміти, що є кілька різновидів хостинг-послуг.

website hyperhost


Типи послуг хостингу

 - shared-хостинг – місце на сервері, де по сусідству з Вашим сайтом будуть й інші сайти клієнтів хостингу. Це найпростіша та найдешевша послуга хостингу, якої буде достатньо для сайту-візитки, лендингу, невеликого блогу чи інтернет-магазину зі скромною відвідуваністю. Якщо вашому сайту не потрібна установка специфічного програмного забезпечення, то звичайного хостингу буде достатньо під потреби проекту.

- Віртуальний виділений сервер (VPS/VDS), який дає повний доступ до адміністрування, але також розміщений на сервері по сусідству з іншими клієнтами. Це потужніша і продуктивніша послуга, яка необхідна для інтернет-магазинів, форумів, блогів з великою відвідуваністю, додатків.

На VPS/VDS набагато більше можливостей, ніж на віртуальному хостингу, при цьому гнучкість тарифів дозволяє підібрати послугу, виходячи з потреб сайту.

- виділений сервер (dedicated) - відведений під потреби єдиного клієнта сервер, який клієнт може використовуватиме своїх цілей і завдань. Вартість оренди сервера набагато вища, у порівнянні з попередніми послугами хостерів, проте для величезних веб-проектів цей варіант є найбільш підходящим та вигідним. На виділений сервер можна захотіти будь-який сайт або програму, встановити програми, організувати свою хостинг-компанію. Цей варіант підходить для проектів з великим бюджетом та майбутнім. Виділений сервер багатофункціональне та продуктивне рішення для багатьох завдань.

- реселінг - ще один вид віртуального хостингу, який використовується виключно для перепродажу послуг хостингу для своїх клієнтів або розміщення великої кількості сайтів в одній панелі. Тобто, якщо ви захочете перепродувати хостинг, то послуга реселлінгу якраз до речі. Її вартість невисока, а працювати зручно, тому що надається панель керування хостинг-аккаунтами ваших клієнтів.

Якщо ви захочете перепродавати хостинг, то послуга реселлінгу якраз до речі.

Де краще розмістити ваш сайт?

Відповідь на це питання краще шукати комплексно. Спочатку потрібно проаналізувати вимоги проекту та можливості його зростання, відвідування тощо. Також можна запитати поради щодо технічної підтримки провайдера для підбору найбільш вигідного тарифу для сайту. А якщо Ви в цій справі новачок, то Вам не обійтися без допомоги фахівця.

Однозначної та правильної відповіді на питання де краще купити хостинг також можна шукати довго.

Все пізнається в порівнянні, тому не забувайте, що послуги хостерів можна тестувати, адже всі солідні компанії надають тестовий період. Можна також пошукати відгуки про хостинг-провайдер на спеціалізованих форумах, де багато знавців у подібних темах.

Для того, щоб визначитися з тарифним планом та типом послуги хостингу, яка вам потрібна, потрібно знати:

- скільки диска необхідно для роботи з сайтом (беремо із запасом)

- скільки приблизно ОЗУ використовує сайт

- яке ПЗ використовується для роботи

- яка база даних

- яка локація сервера потрібна

- інші фактори, про які також може повідомити розробник, який робив ваш сайт.

Важливий момент: яку CMS використовує ваш проект або якою мовою програмування він написаний. У деяких випадках це допомагає швидше визначитися з потрібним тарифом та типом хостингу. 

Рейтинги хостерів Що це таке?

Існують спеціальні сайти, де є огляди різних хостинг-провайдерів та складені рейтинги. На цих сайтах виставлені оцінки якості обслуговування, аптайм серверів, вартість тощо. Користувачі можуть залишати відгуки, які деякі рейтинги модерують, а деякі – ні. Також на таких сайтах часто можна знайти промо-коди на знижки на хостинг-послуги. Але не варто звертати увагу на складений рейтинг по місцях, 99% кожне місце в такому рейтингу проплачено хостером. А ось на відгуки варто поглянути, особливо на негативні, адже саме їх переважно пишуть скривджені клієнти. Зваживши всі за і проти, а також проаналізувавши окремого хостера на різних сайтах оглядачах, можна вибрати справді найкращий хостинг для вашого сайту.

Також для допомоги іншим користувачам не забувайте писати відгуки про хостинг, яким користувалися. За об'єктивні та чесні оцінки, наприклад, у ГіперХост також нараховують бонуси на баланс для подальшої оплати послуг у компанії.Де придбати хостинг?

При відповіді на запит пошукова система Google дасть безліч варіантів, серед яких можна вибирати дуже довго, але так і не знайти гідний варіант. Де придбати хостинг? У нас на це питання одна перевірена роками відповідь: хостинг найкраще купувати у надійних провайдерів, які багато років працюють на ринку хостингу та мають багато позитивних відгуків від користувачів.

Знайти ці відгуки можна безпосередньо в пошуковій системі, він видасть вам спеціальні ресурси з відгуками, які пишуть користувачі хостингу. Також багато інформації про діяльність хостингу можна знайти на спеціалізованих форумах.

Якщо Ви знаходитесь у пошуках кращого хостингу для Вашого проекту, можемо запропонувати розмістити сайт на наших серверах. Скористайтеся 7-денним тестовим періодом та особисто переконайтеся, що ми надаємо лише якісні послуги з професійною технічною підтримкою.

Компанія ГіперХост працює з 2009 року і за цей час вже встигла заслужити довіру серед користувачів з різних куточків світу. У ГіперХост ви можете замовити віртуальний хостинг, VPS/VDS, виділені сервери, реселінг, а також зареєструвати домен, SSL сертифікат або купити CDN за вигідною ціною. Також ми надаємо послуги вічного хостингу та вічних VPS/VDS.

Купити хостинг


Close Screen
Alla Rud
Статей: 871
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1