коментарів
Поділитися статтею:

Для чого потрібен домен .EMAIL? Особливості реєстрації в даній зоні

15.07.2021 209 на прочитання 3 хвилини

.EMAIL - тематична доменна зона верхнього рівня, яка призначена для сайтів, які мають пряме відношення до поштових сервісів, для створення персональних поштових адрес, іменних email. Зареєструвати ім'я в доменній зоні .EMAIL може будь-хто без обмежень. Це тематична і вузькоспеціалізована зона, тому в ній буде легко підібрати вільне ім'я для свого проекту. Зареєструвати домен .EMAIL можна у будь-якого офіційного реєстратора доменних імен або хостинг-провайдера, який надає цю послугу.email network

Історія доменної зони .EMAIL

Реєстрація для доменної зони .EMAIL була відкрита 26 березня 2014 року. Країна реєстратора США, реєстратура домену Donuts Inc. Доменна зона .EMAIL з'явилася разом з іншими тематичними доменами, так як з'явилася необхідність відкривати додаткові домени через складнощі підбору вільних імен в звичайних доменних зонах, наприклад, .com, .net, .org. Домен .EMAIL підходить для сайтів, пов'язаних з пересиланням пошти і для тих, хто хоче відкрити іменну поштову скриньку, наприклад, [email protected] Якщо у вас вже є основний домен сайту, то ви також зможете зареєструвати співзвучний домен для поштових скриньок, щоб вигідно виділити свої переваги.

Домен .EMAIL підходить для сайтів, пов'язаних з пересиланням пошти і для тих, хто хоче відкрити іменну поштову скриньку.


.email - це домен верхнього рівня (TLD), відомий у всьому світі. Він регулюється Інтернет-корпорацією ICANN. Власник реєстрації доменного імені .email або будь-якого іншого імені в іншій зоні,що спонсорується ICANN, зобов'язаний дотримуватися Єдиної політики вирішення спорів щодо доменних імен (UDRP), Єдиної системи швидкого призупинення та політики вирішення спорів при передачі. Ви можете знайти інформацію про цих політиків на офіційних сайтах ICANN.

Переваги домену .email

Зона .email - це відмінний і оригінальний спосіб виділитися в інтернет-мережі. На перший погляд може здатися, що це звичайний і нічим не особливий домен, але на практиці у нього маса переваг:

✓ швидка реєстрація після оплати заявки

не потрібно надавати документи для верифікації особистості

✓ доступна реєстрація для приватних осіб і організацій

✓ багато вільних незайнятих імен для ваших проектів

низька вартість в порівнянні з іншими тематичними доменами

✓ впізнаваність в усьому світі

✓ мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років

унікальність і оригінальність вашого проекту

Сьогодні зареєстровано мільярди електронних поштових скриньок, а з кожним днем ​​їх кількість невпинно зростає. Це найбільш зрозуміле, популярне і затребуване розширення домену, яке на практиці підійде для будь-якого сучасного проекту.

Недолік домену: доступна реєстрація імені виключно на латиниці.

Також зверніть увагу, що в доменній зоні .email передбачені так звані Premium-домени, для них ціна значно відрізняється від звичайних доменів в зоні .email.

Де зареєструвати домен .email?

Послугу реєстрації .email домену можна замовити у будь-якого реєстратора або хостинг-компанії. Перед початком реєстрації необхідно перевірити,чи вільне ім'я, яке ви хочете отримати. Реєстрація здійснюється моментально після оплати заявки. Також для реєстрації необхідно заповнити анкету даних і надати ім'я, прізвище, адресу та номер телефону. Для верифікації не потрібно надавати паспортні дані або будь-які інші документи. Мінімальний термін реєстрації домену .email 1 рік. При оплаті на більш тривалий термін деякі компанії надають знижки. Ви можете оформити замовлення на реєстрацію домену .email за доступною ціною в ГіперХост:

Зареєструвати .email


Close Screen
Alla Rud
Статей: 940
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2