0 коментариев
Поделиться статьей:

.org - інформація про доменну зону. Де зареєструвати .org домен?

Alla Rud 25.01.2021 0 57 на прочтение 4 минут

.org - доменна зона верхнього рівня, скорочена форма від англійського organization. Слідуючи з назви, домен .org підійде для сайтів різного роду організацій приватних або державних. Сьогодні домен .org зареєструвати може будь-хто без обмежень. Домен популярний серед користувачів і добре впізнаваний в інтернеті, наприклад, домен .org використовує популярна міжнародна інтернет-енциклопедія Вікіпедія.

.org - зона для некомерційних організацій, яка надає можливість зареєструвати оригінальне, красиве і яскраве ім'я для вашого сайту і позначить його приналежність до організаційних структур в Мережі. Домен .org простий в написанні і легко запам'ятовується користувачами, при цьому він популярний у всьому світі.org domain


Історія доменної зони .org

Зона була створена в 1985 році і почала роботу з 1 січня цього року. Спочатку домен не став популярним серед користувачів, але після того, як було зареєстровано ім'я для компанії, яка досліджувала сферу технологій і працювала з державними сайтами, популярність зони значно зросла. Це було доменне ім'я mitre.org.

Сьогодні зона org перебуває під контролем організації Public Interest Registry з 2002 року. За даними на 2012 році в зоні .org вже було зареєстровано 10 млн. + імен в цій зоні. Тому знайти вільний відповідний домен в цій зоні вже не так просто, більшість затребуваних доменів вже зайняті. Це ідеальний варіант для компаній і організацій, які не є комерційними. Обмежень для реєстрації org домену немає, тому, якщо у вас з'явилася цікава ідея реєстрації імені в зоні org, поспішіть оформити заявку, поки що домен,який вам подобається, ще вільний. Мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років.


Для яких сайтів вибирають доменну зону .org?

org - домен першого рівня, популярна міжнародна зона, яка підійде для профспілок, благодійних організацій, наукових проектів, онлайн довідників і енциклопедій, форумів і блогів, які пов'язані з організаціями. Також зону org можна використовувати для студентських, шкільних сайтів або для сайтів, що представляють інтереси різних громад. Не рекомендується використовувати цю зону для інтернет-магазинів або будь-яких інших сайтів, які займаються продажами.

Переваги реєстрації домену в зоні .org:

✓ популярна і впізнавана зона у всьому світі

✓ моментальна реєстрація

✓ можливість реєстрації IDN (можливість використовувати кирилицю в назві)

✓ ідеальний варіант для некомерційної організації

✓ низька вартість

✓ довжина реєстрації імені від 3 до 63 символів

✓ реєстрація доступна для всіх бажаючих, не потрібно надавати документи.

Щоб перевірити,чи доступний домен в зоні .org для реєстрації, ви можете скористатися простим і зручним whois сервісом.

Whois

Що робити, якщо потрібний домен в зоні .org вже зайнятий?

Якщо під час перевірки виявилося,що домен,який цікавить вас в зоні .org вже зайнятий, ви можете спробувати підібрати іншу комбінацію букв або зареєструвати домен в схожій тематичній зоні, наприклад, info, .life, .name, .education і інші.

Також для українських сайтів підійде аналог доменної зони org - org.ua, яка також показує, що тематика сайту пов'язана з діяльністю організації, але в Україні. Якщо потрібна допомога в реєстрації домена в зоні .org, звертайтеся в підтримку ГіперХост. Наші фахівці допоможуть швидко зареєструвати домен в цій зоні і підібрати найбільш відповідну назву для вашої організації в Мережі.

Де зареєструвати доменне ім'я .org?

Зареєструвати доменне ім'я в зоні org можна у будь-якого акредитованого реєстратора зони або у хостинг-провайдера, який пропонує даний тип послуги. При подачі заявки на реєстрацію вкажіть обов'язково ваші контактні дані - ПІБ, номер телефону, адресу. Саме на ці дані буде зареєстровано вибране вільне ім'я. Дані повинні бути введені коректно, адже в разі втрати доступу до домену, ви зможете його легко відновити, якщо ваш домен домен зареєстрований на вас, і ви зможете підтвердити це наданим документом, що підтверджують вашу особу.

Доменна зона org користується попитом серед покупців, тому, якщо з часом ви захочете перепродати домен org, то покупці обов'язково знайдуться на спеціальних аукціонах.

Якщо ви вже підібрали домен для сайту, зареєструвати його в кілька кліків зможете на сайті ГіперХост.

Купити домен в org

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 662
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1