Установка безкоштовного сертифікату Let's Encrypt в панелі управління хостингом ISPmanager

29.09.2020 923 на прочитання 2 хвилини

Важливість наявності SSL-сертифікатів

SSLсертіфікат (абревіатура від Secure Sockets Layer, з анг. рівень захищених сокетів) гарантує, що всі операції і обмін даними між вами та сайтом виконуються по захищеному протоколу. Головне завдання SSL сертифікатів - це підтвердження власника домену та захист даних, що передаються. Це відбувається завдяки застосуванню шифрування даних, розкодувати які можна тільки спеціальним ключем.

Без наявності сертифікату, браузер при вході на сайт відправляє вікно з повідомленням про незахищене з'єднання, аналогічно виводить вікно при введенні на сайті особистих даних, довіра до сайту знижується, і такі сайти в більшості просто закриваються користувачами.Некомерційна організація Let's Encrypt надає можливість отримати повністю безкоштовно SSL сертифікат.

Компанія переслідує благу мету, щоб всі сайти могли мати безпечне з'єднання. Цього сертифіката цілком достатньо для старту і просування більшості сайтів, в майбутньому ви завжди зможете перейти на платні сертифікати з більш високим рівнем захисту, якщо це буде необхідно.

Випустити сертифікат в панелі ISPmanager клієнт компанії ГіперХост може самостійно або може звернутися із запитом в тікет в тех.підтримку, ми з радістю допоможемо вирішити це питання.

Установка сертифіката через ISPmanager

1) Якщо ви користувач віртуального хостингу, почати установку слід з меню «WWW-домени», вибираємо зі списку необхідний домен для установки сертифіката і зверху тиснемо на «Змінити».

Для VPS/VDS перед початком роботи слід перевірити, чи встановлений модуль сертифіката, якщо немає, тоді відразу виконати встановити. Це все можна зробити з пункту «Модулі».

2) Наступний крок - проставляємо галочки навпроти потрібних пунктів і вибираємо в випадаючому списку напроти пункту «SSL-сертифікат» - Let's Encrypt certificate. Перевіряємо все і тиснемо в кінці на кнопку «Ok».

3) Звіряємо усі автозаповненні поля і для збереження всіх налаштувань тиснемо «Ok»

Готово, сертифікат подано на випуск. Статус видачі перевіряємо через опцію «SSL-сертифікати».

Етапи виконання можна побачити через блок «Let's Encrypt log».

Сам журнал:

Перевірити коректність установки можна безпосередньо на сайті через адресний рядок або ж через спеціальні інструменти такі, як SSL Checker.


Close Screen
Maria Kholodnitska
Статей: 221
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1