Навіщо використовувати генератор паролів: 5 причин

29.09.2020 1802 на прочитання 7 хвилин

Навіщо потрібен безпечний пароль? Тема безпечних і надійних паролів завжди залишається актуальною. Особливо сьогодні, коли зловмисники зламують акаунти за допомогою багатьох автоматичних способів підбору паролів. Довжина і складність пароля повинні бути настільки неприступними, наскільки важлива інформація, яку ви зберігаєте під цими паролями.

Придумати пароль, а особливо максимально надійний, часом буває дуже складно.

Особливо ця проблема актуальна, коли потрібно реєструватися на багатьох ресурсах, де система запитує придумати пароль не менше 8 символів. Короткий пароль без цифр і з буквами одного регістра вважається небезпечним. Надійний пароль повинен бути максимально довгим і складним для злому.

Як придумати надійний пароль? Вихід в цій ситуації дуже простий - нічого не потрібно придумувати, треба скористатися безкоштовним онлайн генератором паролів. Він допоможе згенерувати випадковий пароль практично для будь-яких цілей.


Password

Часто придумати пароль потрібно в особистий кабінет, більшість користувачів вводять пароль, який вони вже використали раніше на інших ресурсах і той, який їм легко запам'ятати. Ця ситуація в корені неправильна, такий спосіб захисту акаунтів дуже легкий для злому. Як створити надійний пароль для облікового запису? Для цього скористайтеся спеціальними сервісами, які за запитом генерують максимально складну комбінацію. Її не обов'язково заучувати, для зберігання паролів використовуйте спеціальні Менеджери паролів. Наприклад, програми LastPass, RoboForm, KeePass, Sticky Password, OneSafe і багато інших, які допоможуть вам зберігати паролі в безпеці.

Що таке генератор паролів?

Безпечні генератори паролів (secure password generator) - спеціальні сервіси для швидкої генерації складних випадкових паролів. Рандомна генерація паролів завжди більш безпечна, ніж ввести пароль - дату свого народження :)

Сьогодні в мережі ви можете знайти багато сервісів, які створюють випадково згенеровані паролі, і більшість з них дійсно вирішать ваші завдання. Ці генератори паролів використовують алгоритми для створення випадкових наборів букв, цифр і спеціальних символів. Рандомні паролі зазвичай створюються для задоволення певних вимог безпеки таких, як використання комбінації букв, цифр і спеціальних символів. Ці паролі вважаються надійними, тому що вони випадкові. Тобто вони генеруються з використанням алгоритму, а не, наприклад, комбінації імені вашого вихованця і його дня народження.

Вам не потрібно турбуватися про те, який кращий пароль придумати, за вас це в кілька кліків зробить Генератор паролів.

5 причин використовувати генератор паролів

Ви отримуєте надійну і унікальну комбінацію

Генератор паролів допоможе створити дійсно надійну і унікальну комбінацію для будь-якого типу аккаунта. У більшості сервісів в процесі генерації можна налаштувати додаткові функції, наприклад, додавання букв верхнього регістру, спеціальних символів, чисел. Також можна вказати ступінь складності пароля - простий, середній і складний. Якщо вам потрібно швидко придумати пароль до особистого кабінету, то генератор паролів допоможе впоратися з цим завданням в кілька кліків. Зручність ще й в тому, що більшість подібних сервісів безкоштовні.

Згенерувати випадковий пароль, а далі зберегти його в менеджері паролів - це основні кроки для безпеки ваших даних.

Згенеровані паролі стійкі до злому, так як не мають відношення до користувача

Часто паролі користувачів зламуються через те, що їх легко підібрати. Люди люблять ставити паролі - дати народження, ім'я вихованця, дівоче прізвище, улюблений колір. Такі паролі легко зламати. У разі використання генератора паролів - ви отримаєте випадкову комбінацію, яка не матиме конкретно до вас ніякого відношення. Це буде повністю незалежні пароль, який складно зламати, і тим більше вгадати. Надійним паролем можна вважати рандомний набір букв, цифр і спеціальних символів.

Можна згенерувати різні види паролів

Не у всіх випадках користувачам необхідні складні паролі. Іноді виникають ситуації, коли потрібно швидко створити простий пароль, який можна запам'ятати. Тому за допомогою генератора паролів можна створити, як максимально довгий і заплутаний пароль, так і просту комбінацію, яку можна запам'ятати. Для цього вам не потрібно шукати сайти надійних паролів зі списками комбінацій, просто використовуйте генератори для отримання результату.

Згенерований пароль підвищує рівень безпеки вашого облікового запису

Говорити про те, що більш складний і довгий пароль важко зламати, можна довго. Але саме за допомогою генератора паролів можна створити максимально складну і довгу комбінацію для забезпечення безпеки збереження даних. Складна комбінація допоможе захистити ваш аккаунт від злому. Крім того,з допомогою деяких генераторів можна створити складний пароль, але не просто рандомний набір букв і чисел, а комбінацію, яку можна запам'ятати.

Генератори паролів значно економлять час, особливо, якщо потрібно створити багато паролів

Економія часу, який зазвичай витрачається на придумування паролів для різних акаунтів, значна. У деяких ситуаціях, коли ви реєструєте багато акаунтів, необхідна велика кількість різних паролів. Придумувати схожі паролі, наприклад, hyper1, hyper2, hyper3, нерозумно і небезпечно. У таких випадках краще всього використовувати можливості генератора паролів, який підбере абсолютно різні паролі для різних акаунтів. Це відмінна економія часу і ресурсів вашої фантазії.

Рекомендації по створенню надійних паролів

Надійний складний пароль - перший і основний крок до безпеки ваших даних.

Щоб створити надійну комбінацію, слід дотримуватися основних рекомендацій. Перш за все робіть різні паролі до різних облікових записів. Наприклад, ви зареєструвалися на сайті хостинг провайдера ГіперХост - використовуйте один пароль, далі ви отримали доступ до панелі управління хостингом - використовуйте абсолютно інший пароль і тп. В такому випадку зловмисникам буде важко вас зламати і, якщо буде зламаний один обліковий запис, то другий, з великою ймовірністю, залишиться в безпеці.

Ніколи не використовуйте наступні паролі:
- 123456
- password
- qwerty
- 111111
- 123123
- abc123
- zaq12wsx
З року в рік ці паролі визнаютсья найнезахищенішими у світі. Їх частіше всього використовуть клієнти, а отже їх простіше всього пдібрати.

 

Також не забувайте регулярно оновлювати паролі і, головне, не передавайте їх стороннім особам. Паролі повинні бути особистими, за винятком випадків, коли в цьому немає необхідності.

Для безпечного зберігання паролів слід використовувати не тільки безмежні можливості своєї пам'яті, але і спеціально розроблені для цього програми - менеджери паролів. Для максимального підвищення безпеки вашого аккаунта крім створення надійного пароля використовуйте двухфакторную аутентифікацію, не вводьте свої паролі на підозрілих сайтах, не використовуйте громадський Wi-Fi і використовуйте VPN доступ для роботи в Інтернеті.

Наскільки безпечні Генератори паролів?

Деякі користувачі вважають, що використання генераторів паролів небезпечно, так як їх можуть викрасти зловмисники. Насправді навіть, якщо база створених паролів і зберігається на сервісах генераторів, то підбір конкретних сервісів під конкретні створені паролі користувача практично нереальний і дуже складний процес. У порівнянні з цим брутфорс, яким користуються зловмисники, набагато простіше. Тому не варто турбуватися про ті паролі, які ви створили за допомогою генераторів, їх навряд хтось захоче вкрасти. Генератор паролів від ГіперХост формує випадковий набір символів на стороні браузера користувача. Тому він не зберігається, і до нього немає доступу для сторонніх осіб.

Отже, як тільки ви створили надійний пароль за допомогою генератора, слід подбати про його надійне зберігання. Вище ми вже говорили про спеціальні програми для зберігання ваших паролів - LastPass, RoboForm, KeePass, Sticky Password, OneSafe. Їх використання значно спростить вашу роботу в Інтернеті, а також підвищить рівень безпеки. Менеджери паролів дозволяють зберігати різні типи паролів, ви отримаєте доступ до програми з різних пристроїв і платформ, зможете налаштувати автоматичний вхід, але, найголовніше, всі надійні і важливі паролі вам не доведеться тримати в голові. А це відмінна економія часу і сил.

Безпека роботи в Інтернеті сьогодні, як ніколи раніше, актуальна. Тому рекомендуємо використовувати online генератор паролів для забезпечення схоронності ваших даних і для економії часу.

Генератор паролів


Close Screen
Alla Rud
Статей: 962
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1