коментарів
Поділитися статтею:

Як завантажити сайт на хостинг?

05.06.2023 807 на прочитання 5 хвилин

Завантаження сайту на хостинг - основний етап для подальшої роботи в мережі та доступу до сайту відвідувачам. Зараз ми розглянемо основні кроки щодо завантаження вашого сайту в панель керування хостингом на прикладі хостингу від компанії ГіперХост.

Навіщо завантажувати сайт на хостинг?

Робота сайту на професійному хостингу надає багато переваг, серед яких:

- Постійна онлайн доступність сайту: Завантаживши сайт на хостинг, ви робите його доступним в інтернеті. Відвідувачі зможуть отримати доступ до сайту, використовуючи його доменне ім'я.

- Надійність та стабільність: Хостинг-провайдери забезпечують інфраструктуру та засоби для забезпечення безперервної роботи вашого сайту. Вони надають сервери з високою доступністю, резервне копіювання даних та інші заходи безпеки, які недоступні з локального комп'ютера.

- Зручна масштабованість: Хостинг-провайдери пропонують різні плани та можливості масштабування ресурсів залежно від потреб вашого сайту. Ви можете легко збільшити або зменшити обсяг виділених ресурсів, щоб задовольнити вимоги вашого сайту або, навпаки, знизити їх, якщо це необхідно. При цьому користувачеві пропонується зручний функціонал для роботи з сайтом - панель управління хостингом.

- Професійна технічна підтримка: Провайдери хостингу зазвичай надають технічну підтримку для своїх клієнтів. Якщо виникають проблеми з вашим сайтом або потрібна допомога, ви можете звернутися до служби підтримки, щоб отримати відповідну допомогу та вирішити всі питання швидко.

Основні кроки щодо завантаження сайту на хостинг

Щоб завантажити сайт на хостинг, вам потрібно виконати такі кроки:

Отримайте доступ до хостинг-акаунту: Зазвичай, це включає отримання логіну і пароля від вашого хостинг-провайдера. Дані доступу надаються автоматично після замовлення тесту або після оплати обраного тарифу. Також у панель керування хостингом можна увійти з особистого кабінету користувача після активації послуги:

Підготуйте файли сайту: Переконайтеся, що у вас є всі необхідні файли вашого сайту. Зазвичай це включає файли HTML, CSS, JavaScript, зображення та інші медіафайли. Якщо ваш сайт використовує базу даних, переконайтеся, що ви маєте резервну копію бази даних.

Підключіться до хостинг-сервера: Вам знадобиться програма для передачі файлів на сервер, така як FTP-клієнт (наприклад, FileZilla) або панель керування файлами веб-хостингу (якщо доступна). Використовуючи правильні облікові дані, підключіться до хостинг-сервера за допомогою вибраного методу передачі файлів.

Завантажте файли сайту на хостинг-сервер: За допомогою FTP-клієнта або панелі керування файлами хостингу завантажте файли вашого сайту до створеної директорії. Зазвичай можна просто перетягнути файли на сервер або використовувати опцію "Завантажити" у FTP-клієнті.

Перевірте роботу сайту: Після завантаження файлів вашого сайту на хостинг-сервер, ви можете перевірити його роботу, відкривши веб-браузер та вводячи адресу вашого сайту в адресному рядку. Для того, щоб вміст відображався по вашому домену, необхідно у реєстратора домену вказати NS запису вашого хостера (оновлення відбувається протягом декількох годин). Також для тимчасової перевірки відображення сайту на новому хостингу ви можете використовувати рядок hosts на вашому ПК, детальніше на сайті.

Завантаження сайту в панелі керування Cpanel

Якщо ви використовуєте панель керування Cpanel, то найпростіше завантажити сайт через панель, використовуючи Менеджер файлів:менеджер файлів cpanel
Далі потрібно вибрати папку для завантаження файлів сайту:

Після цього відкриється вікно в якому можна завантажити файли сайту з Вашого ПК. Підтримуються архіви форматів zip або tar. Для розпакування архіву використовуйте функціонал у папку public_html:
Для імпорту бази даних вашого сайту є окремий функціонал та інструкція на блозі ГіперХост:

Завантаження сайту в панелі керування ISPmanager

Якщо ви використовуєте іншу панель керування - ISPmanager, то дії схожі, відрізняється тільки функціонал та зовнішній вигляд панелі керування, менеджер файлів для завантаження сайту знаходиться як на скрині:Далі відбувається завантаження файлів з локального ПК та аналогічно розпакування архіву:

менеджер файлів ispmanager

Важливо: архів із файлами потрібно розпакувати у кореневий каталог WWW-домену. Шлях має виглядати так: /www/yourdomain.com.

Після того як сайт завантажений на сервер хостинг, і ви вже перевірили його роботу, ви можете направити доменне ім'я сайту у реєстратора на наші NS записи. Якщо домен також зареєстрований у нас, це робити не потрібно, він вже автоматично використовує наші записи хостингу.

Якщо у вас залишилися питання про те, як закачати сайт на хостинг, або потрібна допомога в перенесенні даних зі стороннього хостингу, ви можете відкрити Тікет з особистого кабінету на технічну підтримку, і наші фахівці перенесуть ваш сайт.

Купити хостинг


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 3