Постійні акції, отримати домен com.ua ru net com у подарунок, безкоштовне адміністрування
замовити домен
партнерка 22%
Контакти
0 800 210 489
Безкоштовно зі всіх телефонів України
+38 (044) 361-01-62, +38 (0432) 52-97-42
Интересный факт
×
Совет дня
Любите большие баннеры на главной? А посетители нет, отказывайтесь от них скорее, Артемий Лебедев и А-Банк уже отказался =)
 Ещё 

Наші постійні АКЦІЇ

Адміністрування

Безкоштовно, при замовленні
будь-якого тарифу VPS/VDS

Домен у подарунок

При замовленні хостингу
на півроку або більше

SSL у подарунок

При замовленні безлімітного
хостингу на півроку або більше

1

Зробіть замовлення віртуального сервера

2

Оплатіть свій VPS/VDS

3

Отримайте безкоштовне адміністрування

  Безкоштовне адміністрування в подарунок при замовленні VPS-сервера. Тепер немає необхідності розбиратися в тонкощах системного адміністрування. Ви можете замовити виконання безлічі видів робіт на Вашому VPS у нашої цілодобової техпідтримки - перенесення сайту з іншого хостингу, встановлення та налаштування ПО, оптимізації роботи служб і конфігурації сервера для кращої продуктивності і тп. Всі ваші питання будуть вирішуватися з максимальним пріоритетом і в найкоротші терміни.
Послуга безкоштовного адміністрування надається для всіх тарифів VPS-хостингу абсолютно безкоштовно. Ми не тільки консультуємо, але і безпосередньо допомагаємо зробити роботу вашого сервера якомога продуктивнішою. Ви можете звернутися до нас по будь-якому зручному для Вас каналу зв'язку в будь-який час доби.

1

Зробіть замовлення віртуального хостингу

2

Сплатіть послугу на півроку і більше

3

Зверніться у відділ продажу

4

Отримайте домен в подарунок

  Домен в подарунок гарантовано, при замовленні будь-якого тарифу хостингу від півроку. Отримайте домен в зонах .com, .com.ua, .net, .ru абсолютно безкоштовно при замовленні та оплаті будь-якого з наших тарифів хостингу на термін півроку і більше. Безкоштовний домен надається на перший рік користування послугою. Це відмінний шанс не тільки значно заощадити, але і отримати гарне ім'я сайту в одній з популярних доменних зон.
Вам потрібно всього лиш підібрати доступне і яскраве ім'я для вашого сайту, а всі турботи по реєстрації в обраній вами доменній зоні ми беремо на себе. Красиве ім'я сайту в поєднанні з надійним хостингом гарантує успіх Вашого проекту у користувачів Інтернету.
Акція діє на всі послуги віртуального хостингу, крім тарифу "Міні". Домен переходить в повну власність клієнта після року використання послуг хостингу. До цього часу або при запиті манібеку, право на володіння доменним ім'ям залишається за хостинг-провайдером.

1

Зробіть замовлення безлімітного хостингу

2

Сплатіть послугу на півроку і більше

3

Зверніться у відділ продажу

4

Отримайте SSL сертифікат + IP в подарунок

  Надаємо SSL-сертифікат + виділену ІР адресу в подарунок при замовленні будь-якого тарифу Безлімітного хостингу на півроку або рік. Безкоштовний SSL надається на перший рік користування послугою. Отримайте одну з додаткових послуг нашої компанії абсолютно безкоштовно. Разом з виділеною адресою ви отримаєте повну незалежність від "сусідів" по серверу, зможете вести більш точну статистику відвідування вашого ресурсу. Виділена ір-адреса дає можливість встановити SSL сертифікат для безпеки сайту, а також анонімно підключатися по FTP, також забезпечується додатковий захист від попадання загальної адреси сервера в спам-бази. Вибирайте відповідний тариф Безлімітного хостингу і ми подаруємо Вам всі переваги виділеної ір адреси для вашого проекту в Мережі.


www.
партнерство
зв'язок
новини/акції
допомога
Дякуємо, що вибрали HyperHostтм!