🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

02 : 13 : 34 : 43

Домени країн Світу

Реєстрація національних доменів

Більше 500 доменних зон на вибір

Надаємо сертифікат власника домену

Активуємо захист WHOIS даних клієнта

Кращі ціни на домени
.ua - 49.91 $ .io - 99.19 $ .me - 42.51 $ .tv - 46.77 $

Популярні домени країн світу

Обирайте одну з найпопулярніших доменних зон, або із сотень красивих доменів

box img advantage img

Реєструємо домен у подарунок

Com, Com.ua, In.ua, Net Купуйте хостинг (крім Міні) на півроку або рік і ми зареєструємо Домен для Вас у подарунок!

maze image

Допоможемо з вибором домену

Не можете визначитись з назвою чи доменною зоною? Напишіть нам в Чат на сайті, на пошту [email protected], або запитайте у штучного інтелекту

Обирайте ім’я в одній із типів домених зон

Зарубіжні домени
від 11.09 $ /рік
Дешеві домени
від 10.44 $ /рік
hyperhost domain cert

Більше ніж просто реєстрація доменів

Захист WHOIS - приховай особисті дані від зловмисників та недругів
CDN - закешує контент на 200 серверах по усьому світу, щоб швидко відкрити ваш сайт з будь-якої точки світу
Сертифікат на домен - Фізичний документ, що підтверджує факт реєстрації за вами домену в компанії HyperHost
SSL - сертифікат безпеки, що захищає користувачів сайту від зловмисників, а вас від санкцій браузера та пошукових систем

Вибирайте географічні домени

Географічні домени - це національні домени країн світу. До них, наприклад, відносяться доменні зони .ua (Україна), .by (Білорусь), .de (Німеччина), .es (Іспанія), .kz (Казахстан), .pl (Польща) і багато інших. Національні домени деяких країн дуже часто використовуються замість тематичних. Географічні зони PR, TV, DJ, FM, ME можуть використовуватися не тільки для сайтів, які пов'язані цими країнами, але і для позначення тематичного спрямування онлайн-ресурсів. PR - для сайтів рекламних агенств, TV - для ресурсів телевізійної тематики, DJ - для музичних напрямків, FM - для радіостанцій, ME - для персоналізованих сайтів, наприклад, блогів-щоденників, резюме. Список Націнальних доменів дуже великий, адже кожна країна світу має свою унікальну доменну зону. У більшості випадків географічні домени використовуються за прямим призначенням - вони позначають країну, на аудиторію якої працює сайт. У кожній такій зоні є свої правила реєстрації та обмеження на відміну від інших популярних доменних зон. Так, наприклад, для популярного українського домену .ua обов'язкова умова реєстрації - наявність торгової марки, для .ru і .by необхідно надати паспортні дані власника домену, для .de потрібно мати фізичну адресу в Німеччині. Тому, якщо ви вирішили зареєструвати один з національних доменів будь-якої країни, уточнюйте правила реєстрації перед замовленням.

Ми реєструємо всі популярні зарубіжні доменні імена, якщо ви не знайшли в списку необхідної зони, звертайтеся до нас, можливо потрібний вам домен ми ще не встигли додати на наш сайт.