Підбір доступних міжнародних доменів

Зареєстрируй домен в одній з популярних gtld доменних зон

Вибирай домен в міжнародній зоні

Популярний
.site
Універсальна домена зона для будь-яких проектів
62.99$
55.27$
Детальніше
Популярний
.pro
Для професіоналів і їх сайтів
29.99$
28.34$
Детальніше
Популярний
.org
Для міжнародних компаній та організацій
17.25$
16.29$
Детальніше
Міжнародний
.com
Міжнародний комерційний домен
16.05$
15.45$
Детальніше
Потрібна допомога в підборі домена?

Напишіть нам і ми безкоштовно надамо більш ніж 10 варіантів незайнятих доменів для Вас!

Введіть бажане доменне ім'я Вашого сайту
Список міжнародних доменів
Ім'я доменуЗахист WhoIs?Можливість приховати дані про власника доменуДоступністьЦіна, рікМакс. період?Макc. кількість років на яку можна зареєструвати доменloader
.aero Ні Доступний
127.53$
10 Детальніше
.asia Ні Доступний
42.51$
1 Детальніше
.biz Так Доступний
22.35$
10 Детальніше
.co.gg Ні Доступний
290.49$
1 Детальніше
.comIDNВикористанням символів національних алфавітів Так Доступний
15.45$
10 Детальніше
.eu Ні Доступний
77.94$
1 Детальніше
.eu.com Ні Доступний
46.77$
10 Детальніше
.info Ні Доступний
22.66$
10 Детальніше
.international Ні Доступний
31.18$
10 Детальніше
.nameIDNВикористанням символів національних алфавітів Так Доступний
16.99$
10 Детальніше
.netIDNВикористанням символів національних алфавітів Так Доступний
15.56$
10 Детальніше
.online Ні Доступний
69.44$
1 Детальніше
.orgIDNВикористанням символів національних алфавітів Так Доступний
16.29$
10 Детальніше
.pro Ні Доступний
28.34$
10 Детальніше
.se.com Ні Доступний
49.60$
10 Детальніше
.site Ні Доступний
55.27$
1 Детальніше
.xyz Ні Доступний
26.93$
1 Детальніше
.сайтIDNВикористанням символів національних алфавітів Ні Доступний
56.68$
2 Детальніше

Найпопулярніші в Світі доменні зони

Міжнародні доменні зони - одні з найпопулярніших і затребуваних в світі, тому досить часто важко підібрати вільне доменне ім'я саме в цих зонах. Ми пропонуємо зареєструвати домен всього в кілька кліків в будь-якій популярній зоні міжнародного значення, в тому числі в зонах .com, .org і .net. Ви можете ознайомитися з повним списком міжнародних доменів у нас на сайті і вибрати найбільш вдалий варіант для вашого проекту.

Міжнародні доменні імена дуже популярні серед користувачів з усього світу. Це обумовлено тим, що міжнародні зони викликають підсвідому довіру у відвідувачів сайту. В основному ці зони рекомендують у випадках, якщо ваша потенційна аудиторія не обмежена однією країною. Для доменів країн створено окремі національні доменні зони.

Міжнародні домени відносять до категорії доменів gTLD (Generic Top Level Domain). Це домени верхнього рівня орієнтовані на відвідувачів з усього світу. Найпопулярніші домени gTLD - .com, .org, .net, .org, .edu, .gov, .biz, .info, .name, .pro. Якщо ви сумніваєтеся у виборі домена, звертайтеся до фахівців ГіперХост. Ми реєструємо домени в міжнародних зонах більше 10 років і допоможемо підібрати для вашого сайту вільне і красиве ім'я. Реєстрація міжнародних доменів відбувається досить швидко, а ціни на доменні зони gTLD доступні кожному. Реєстрація домену відбувається безпосередньо на ім'я реєстранта, тобто ви стаєте повноцінним власником доменного імені в обраній міжнародній зоні. Зони .com і .net ви також можете отримати безкоштовно при оплаті хостингу для сайту від півроку і більше (тарифи Базовий, Комфорт і Про). Список міжнародних доменів включає також нові тематичні зони, в яких ще багато незайнятих імен для сайтів. Наприклад, у нас можна замовити доменне ім'я в зоні .blog, .academy, .bar, .credit, .gallery, .expert, .guru, .technology, .today і багато інших цікавих, які вигідно підкреслять тематику вашого сайту.

Запитання й відповіді:
 • 💡 Що таке Домен ?

  Домен - унікальна адреса сайту в Мережі. Кожен сайт має доменне ім'я, по якому його знаходять користувачі, тому якщо ви плануєте створити сайт, то обов'язковою умовою його доступності в Інтернеті буде реєстрація домену. Кожне доменне ім'я унікальне і належить тільки одному сайту. Домен включає назву ресурсу та доменну зону.
 • 📌 Які типи доменів бувають?

  Існує багато типів класифікації доменів, ми виділили наступні: Популярні домениДешеві домениУкраїнські домениЗарубіжні домениМіжнародні домени
 • 🎁 Як отримати домен у подарунок?

  Ми реєструємо домени в зонах .com .com.ua .net .ru - БЕЗКОШТОВНО при покупці хостингу на півроку та більше. Акція діє на усі тарифи хостингу, крім тарифу Міні. Дивитись усі постійні акції хостинг-провайдера
 • ♾ Як отримати домен назавжди?

  Ви можете лише орендувати домен на певний період. Найкращим способом його зайняти є його реєстрація на 3, 5 чи навіть 10 років. Це є хорошим сигналом для пошукових систем і ознака перспективності вашого бізнесу.
 • 🚫 Що означає домен "Зайнято"?

  Якщо під час перевірки бажаний Вами домен відмічений як "Зайнятий", це означає, що він уже зареєтрований іншим користувачем. Бажане ім`я може бути вільне в іншій доменній зоні (весь список представлений в таблиці). Також ви можете спробувати ввести інше ім`я домену.
 • 🎓 Яка різниця, в якій зоні зареєструвати домен?

  В більшості випадків, немає ніякої різниці, все залежить від Ваших побажань. Наші спеціалісти можуть допомогти з підбором домена. Просто зверніться до нас в тікети або он-лайн чат і ми надамо свої рекомендації.
 • 📥 Як мені перенести домен на обслуговування?

  Для заміни реєстратора доменного імені вам потрібно надати код трансфера або EPP-код, цей код ви можете отримати у нинішнього реєстратора.
 • 💲 Від чого залежить ціна на домени?

  Ціни на домени встановлюються верхнім реєстратором доменної зони і можуть значно відрізнятися в залежності від зони. Ціна домену в конкретній зоні не залежить від кількості символів. При оплаті домену на період більше 1 року передбаченні знижки до 15%. Чим довший період оплати - тим більше ви зекономите.
 • ✏ Вартість реєстрації і продовження домену однакова?

  Багато компаній навмисне встановлюють низьку ціну на реєстрацію, але значно завищуют вартість продовження домену. У нас же реєстрація і продовження домену коштують однаково. А низькі ціни досягаются прямою співпрацею з реєстратором. Ось що для нас основа чесних взаємовідносин на перспективу.
 • Знайти більше інформації в Wiki