🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

09 : 11 : 10 : 08

Доменні зони України

Реєстрація вільних доменів в Україні

Більше 500 доменних зон на вибір

Надаємо сертифікат власника домену

Активуємо захист WHOIS даних клієнта

Кращі ціни на домени
.com.ua - 12.55 $ .ua - 49.91 $ .kiev.ua - 11.25 $ .co.ua - 10.44 $

Ціни на популярні українські домени

Обирайте одну з найпопулярніших доменних зон, або із сотень красивих доменів

box img advantage img

Реєструємо домен у подарунок

Com, Com.ua, In.ua, Net Купуйте хостинг (крім Міні) на півроку або рік і ми зареєструємо Домен для Вас у подарунок!

maze image

Допоможемо з вибором домену

Не можете визначитись з назвою чи доменною зоною? Напишіть нам в Чат на сайті, на пошту [email protected], або запитайте у штучного інтелекту

Обирайте ім’я в одній із типів домених зон

Зарубіжні домени
від 11.09 $ /рік
Дешеві домени
від 10.44 $ /рік
hyperhost domain cert

Більше ніж просто реєстрація доменів

Захист WHOIS - приховай особисті дані від зловмисників та недругів
CDN - закешує контент на 200 серверах по усьому світу, щоб швидко відкрити ваш сайт з будь-якої точки світу
Сертифікат на домен - Фізичний документ, що підтверджує факт реєстрації за вами домену в компанії HyperHost
SSL - сертифікат безпеки, що захищає користувачів сайту від зловмисників, а вас від санкцій браузера та пошукових систем

Регіональні українські домени

Доменні розширення, які позначають області України (sumy.ua, .ternopil.ua, .poltava.ua, .lviv.ua та інші). Найчастіше їх вибирають сайти, діяльність яких пов'язана з конкретною областю, або сайти державних структур. У подібних доменних зонах дуже багато незайнятих імен для сайтів, крім того вартість українських регіональних доменів невелика. Наприклад, доменна зона .kr.ua (м. Кропивницький) - одна з найдоступніших в нашому списку, ім'я сайту в цій зоні може зареєструвати будь-який бажаючий.

Список українських доменних зон

 Національною доменною зоною України є зона .ua, для реєстрації в якій необхідна наявність однойменної торгової марки. У нас ви можете купити український домен за доступною ціною, реєстрація не займе багато часу. Найбільш популярними є українські доменні зони - .com.ua.net.ua.org.ua.biz.ua. Ці зони є особливо актуальними, у випадках, коли необхідний вам домен зайнятий в міжнародних доменних зонах .com, .net, .org, .biz. Купити український домен може і фізична і юридична особа без обмежень, винятком є лише зона .ua.

Популярний український домен на кирилиці - .укр

З'явився не так давно і в ньому для реєстрації доступно багато красивих імен. Зареєструвати ім'я в цій зоні можна виключно кирилицею. Якщо ваш бізнес орієнтований на аудиторію з України або ближніх країн, то найбільш успішним вибором стане саме український домен.

Поширені питання про доменні імена

Дивіться відповіді на найпоширеніші питання стосовно наших послуг

Домен - унікальна адреса сайту в Мережі. Кожен сайт має доменне ім'я, по якому його знаходять користувачі, тому якщо ви плануєте створити сайт, то обов'язковою умовою його доступності в Інтернеті буде реєстрація домену. 

Кожне доменне ім'я унікальне належить тільки одному сайту. Домен включає назву ресурсу та доменну зону.

В Україні існує один верхній домен національного рівня .UA та багато домених зон другого порядку. Регіональні домени vn.ua, kyiv.ua, dp.ua, і тематичні com.ua, biz.ua. net.ua. if.ua. 

Ціна домену в Україні знаходиться в діапазоні від 300 до 2 тис. грн в рік. Саме стількм потрібно заплатити за рік реєстрації вільного домену.