коментарів
Поділитися статтею:

Популярні CMS та хостинг для них

28.01.2022 1086 на прочитання 14 хвилин

Основа якісної роботи будь-якого сайту, незалежно від його напряму, це правильно підібраний движок – CMS (Content management system). Для того, щоб успішно вибрати систему управління сайтом, необхідно знати всі переваги та недоліки популярних CMS. У цій статті розглянемо ті популярні CMS, які часто використовуються клієнтами HyperHost, адже наш хостинг оптимізований під більшість популярних движків.cms hosting

 

Нагадаємо, що наш CMS хостинг отримав сертифікати якості від розробників NetCat, AmiroCMS, UMI.CMS, OkayCMS та інших.

CMS WordPress - для ведення блогів і не лише

Популярна система для ведення блогів WordPress вже давно завоювала багато шанувальників у всьому світі. Проте система дозволяє створювати не лише блоги, а й каталоги, сайти-візитки та навіть інтернет-магазини. WordPress використовують всюди, вона також особливо затребувана серед новачків, які тільки починають свій шлях сайтобудування або у веденні особистих блогів. WordPress допоможе вам швидко створити сайт, успішно налаштувати систему просування та займатися створенням якісного контенту.

Перша версія системи WordPress з'явилася ще в 2003 році, сьогодні зростання системи не припиняється і вона постійно наповнюється зручним та корисним функціоналом для користувачів. Майже кожен може зробити веб-сайт на WordPress, для цього лише знадобиться час. Оскільки інструкцій та оглядів в інтернеті з налаштування системи дуже багато.

До безперечних плюсів WordPress можна віднести:

- безліч готових модулів для роботи,

- зручне та просте адміністрування,

- багато платних та безкоштовних тем для оформлення,

- можливість публікації за допомогою сторонніх програм,

- наявності великої бібліотеки підтримки,

- велика кількість інструкцій та фахівців, які допоможуть налаштувати сайт на WordPress,

- легкість освоєння навіть для новачків.

До мінусів цієї CMS відносять недостатньо швидку роботу за високої відвідуваності, можливість збоїв. Для функціонування WordPress на хостингу потрібна наявність PHP та MySQL. Хочемо зазначити, що HyperHost пропонує спеціалізований та оптимізований тариф хостингу для WordPress.

Цікавий факт: практично всі релізи WordPress названі на честь джазових музикантів. Наприклад, перший реліз був названий на честь М. Девіса, джазовий трубач із Америки. Реліз 4.9 названий на честь Біллі Тіптона, джазовий піаніст.

Але реліз під назвою Gutenberg порушив цю традицію і був названий на честь першого друкаря Європи І. Гутенберга.

Joomla – універсальна CMS для розробки сайтів

Інша не менш популярна CMS – Joomla. Дана система управління дозволяє створювати сайти-візитки, блоги, форуми, інтернет-магазини. Як і Вордпрес, автоматично встановлюється на хостинг, якщо в ньому включений автоустановник Softaculous.

Функціональна CMS має велику сферу для застосування, надає російськомовну версію та дає можливість створити свій дизайн. Як і попередня CMS, Joomla має свої недоліки у скриптах. Але все ж таки цей двигун має велику популярність і часто використовується для створення сайтів. Хостинг від компанії HyperHost ідеально підходить для сайтів на Joomla. Ми надаємо спеціальний тариф Joomla хостинг для вашої CMS.

Переваги системи управління сайтами Joomla:

- безкоштовна, що однозначно приваблює велику кількість користувачів;

- відкритий вихідний код;

- відмінно підходить для сайтів електронної комерції, надається спеціальне складання Joomla+модуль інтернет магазину;

- зручний функціонал для роботи з контентом сайту, як у Вордпрес;

- швидка швидкість освоєння навіть для новачків.

Крім плюсів варто також виділити і недоліки CMS Joomla: для пошуку відповідних доповнень і модулів знадобиться багато часу та сил, порівняно з Вордпрес системою, їх не так багато, особливо для розробки функціонального інтернет-магазину. Тому перед початком роботи слід визначитися, що саме має бути в сайті, а потім подивитися, чи доступний цей функціонал у Joomla.

Також серед мінусів виділяють проблеми з безпекою, саме Joomla має багато неякісних доповнень, які можуть негативно вплинути на безпечну роботу сайту.

А знайти вразливості в системі та усунути проблему не так легко, і це може зробити лише фахівець із роботи з Joomla.

Bitrix - система для інтернет-магазинів

Гідна вибору, але трохи складна для новачків 1С-Bitrix надається у платній редакції. Ця CMS розроблена для створення інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, соціальних мереж та великих порталів новин. Професійна система має сильний візуальний HTML-редактор, який дає можливість розміщувати звичайну інформацію та код для повноцінної роботи цієї CMS. Для роботи надається дві редакції 1С-Bitrix – Управління сайтом та Корпоративний портал.

Ви маєте сайт на Бітрікс, але не знаєте на якому хостингу його розмістити? Звертайтесь до нас, у компанії HyperHost є оптимізовані тарифи хостингу для 1С-Bitrix.

Чим же така хороша 1С-Bitrix для створення та управління сайтами?

✓ Готова система, яка вже інтегрована із 1С програмою

✓ Зручний редактор

✓ СЕО модуль, який значно спрощує роботу з просуванням сайту

✓ Хороша система безпеки, яка допоможе запобігти безлічі проблем.

Недоліки Бітрікса: всі модулі платні, рідкісні оновлення, важко знайти спеціаліста, та його робота коштуватиме дорого.

Але, якщо у вас є бюджет, який ви можете витратити на розробку сайту на Бітріксі, то не сумнівайтеся, що ця система варта вкладених коштів. Движок надає велику кількість зручних та корисних маркетингових інструментів.

Drupal – система для сайтів різної складності

Система Drupal вже давно використовується для створення проектів різної складності та призначення. Дуже гнучка CMS Drupal розрахована на великі навантаження, проте потребує вивчення документації, тому що вона складна в адмініструванні. Підходить для різних типів сайтів за рахунок своєї функціональності.

У стандартний набір модулів входять функції: стрічка новин, блог, форум, завантаження файлів, збирач новин, голосування, пошук і т.п. Drupal підходить більше досвідченим користувачам через брак кількості шаблонів та документації російською мовою. За допомогою декількох кліків ви можете встановити Drupal на хостинг від хостинг-провайдера HyperHost.

Переваги системи Drupal для розробки сайтів:

    - безкоштовний та гнучкий двигун для створення сайтів різної складності;

    - відкритий вихідний код та орієнтація на розробників сайтів;

    - універсальність, що означає, що система підійде для розробки практично будь-якого сайту.

Серед недоліків окремо слід виділити те, що CMS Drupal не підійде для новачків, оскільки її функціонал управління є досить складним. А готових рішень для створення сайту за шаблоном дуже мало.

Drupal слід вибирати лише в тому випадку, якщо ви технічно підковані, або наймаєте спеціаліста для розробки сайту на Drupal системі.

DataLife Engine - для сайтів новинної тематики

Платна та комерційна система управління сайтом DataLife Engine (DLE) підходить для створення новинних та інформаційних порталів. Система має безліч налаштувань, які дозволяють використовувати DLE в будь-якому напрямку сайтобудування. Навіть якщо ваш сайт високо відвідуваний та оптимізований під різні пошукові системи, дана CMS не даватиме великих навантажень на веб-ресурс. Останнім часом DataLife Engine втратила минулу популярність через проблеми з безпекою.

Але, якщо ви хочете розмістити свій сайт на DLE на нашому хостингу, вам вдасться це зробити швидко і без проблем, оскільки ми маємо спеціалізований тариф під дану CMS.

Amiro.CMS - система для легкого керування сайтами

Amiro.CMS - популярний і функціональний двигун, який користується попитом у російськомовної аудиторії розробників. До безперечних переваг цієї системи відносять:

- високу швидкість роботи

- легкість в управлінні

- інтеграція з Яндекс.Маркет, Товари.Mail, Мій Склад, 1C та ін.

- безкоштовне оновлення

- безкоштовна підтримка від розробників.

Ці фактори стають пріоритетом при виборі двигуна для багатьох власників сайтів, тому Amiro.CMS має велику популярність та поширеність. За офіційними даними, понад 7 тис. комерційних сайтів розміщено на даній CMS.

Вже давно компанія HyperHost пройшла сертифікацію у розробників Amiro.CMS та отримала сертифікат, що підтверджує, що наші тарифи хостингу чудово підходять для роботи з цією системою.

 Система Amiro.CMS платна, актуальну вартість необхідно уточнювати у розробників.

Amiro.CMS підійде для створення сайту-візитки, вітрини, корпоративного сайту, невеликого інтернет-магазину.

Для СЕО просування також надає багато плюшок: автозаповнення мета-даних, автоматизації багатьох SEO-процесів, наприклад система відмінно генерує ЧПУ, дружні посилання. У разі потреби все можна редагувати вручну.

UMI.CMS – універсальна CMS для розробки ресурсів

Швидка та зручна UMI.CMS підходить для створення візиток, порталів, онлайн-магазинів. Має більше 200 шаблонів інтернет-магазинів та надає доступ до вихідного коду. Загалом, система зручна для користувачів, оскільки дозволяє легко керувати сайтом без певних знань. Широкий функціонал і максимальна гнучкість дозволяє розробникам створювати сайти будь-якої складності. Система підтримується командою віддалених розробників, постійно оновлюється та виправляє баги з попередніх версій.

Ця CMS має кілька редакцій, які відрізняються функціоналом для створення сайту. Встановити UMI.CMS на хостинг простіше, якщо ви робите це в компанії HyperHost - сертифікованого партнера UMI.CMS. У нашому блозі ви зможете знайти детальну інструкцію щодо встановлення UMI.CMS на хостинг.

UMI.CMS рекомендують для створення інтернет-магазинів або інших сайтів, пов'язаних із бізнесом у Мережі. Працювати з UMI.CMS дуже зручно, встановлення всіх необхідних плагінів відбувається безпосередньо з адмін частини, додатково нічого не потрібно шукати. Система підійде як для користувачів-початківців, так і для тих, хто вже раніше працював з іншими CMS системами для сайтів.

NetCat - легка CMS для різних проектів

NetCat підходить для створення сайтів різних типів. У версії NetCat 5 можна створювати навіть повноцінні мобільні версії веб-сайтів. Система існує досить тривалий період і популярна завдяки своїй легкості та гнучкості в налаштуванні, зокрема зручному функціоналі для СЕО просування. Для користування системою немає необхідності знатися на програмуванні або знати інтернет-технології. Важлива особливість, що, крім стандартного набору конфігурацій, можна адаптувати CMS під потребу замовника.

Мінімальний тарифний пакет містить набір функціоналу: базовий модуль; пошук по сайту; конструктор лендінгів; статистику відвідувань; файловий менеджер; функцію кешування; календар; маршрутизацію. Для розробки інтернет-магазину знадобиться тариф Standart або Standart+ з більшим набором можливостей.

Встановити NetCat на хостинг можна за кілька хвилин, а на хостинг від компанії HyperHost ще й менше. Ми отримали сертифікат від розробників NetCat, що підтверджує відповідність нашого хостингу цій системі. Ми також надаємо інструкцію в нашому блозі щодо встановлення даної системи на наш оптимізований тариф хостингу або можемо встановити NetCat за запитом на ваш тариф хостингу.

OkayCMS - зручна система для інтернет-магазинів

OkayCMS - досить новий продукт на ринку CMS систем, але все ж таки заслуговує на увагу, оскільки відмінно підходить для створення сайтів електронної комерції. Є платна та безкоштовна версії, система налаштувань для СЕО оптимізації, зручні маркетингові інструменти для продажу товару, а також повноцінний функціонал для редагування стилів, скриптів, шаблонів зображень та robots.txt. 

Цю систему рекомендують саме для тих, хто має навички програмування.

Opencart - гнучка платформа для інтернет-продажів

Некомерційний продукт, який розповсюджується безкоштовно, призначений для розробки повноцінних інтернет-магазинів. Opencart не є вимогливим до ресурсів хостингу і має достатньо можливостей для розробки професійного сайту: - зручна інтеграція платіжних систем, у тому числі LiqPay, Wayforpay, Fondy, а також міжнародних;

- розрахунок податків та доставки;

- особистий кабінет та тимчасовий кошик;

- зручна система імпорту в Ексел;

- можливість встановлення Google Analytics.

Opencart підійде для всіх, кому потрібен сайт для ведення бізнесу, встановити систему можна на будь-який хостинг, у тому числі хостинг від ГіперХост, який відмінно себе зарекомендував для сайтів на Opencart:

Magento - популярний движок електронної комерції

Система управління сайтами Magento має відкритий вихідний код і є особливо популярною на західному ринку сайтобудування. Насамперед, Magento створена для величезних проектів та сайтів. Освоїти Magento не так просто, тому ця система не для новачків.

Для роботи з інтернет-магазином система надає зручний та гнучкий функціонал: робота з цінами, рівні користувачів, система оцінки та надсилання відгуків, система звітів, адаптивність шаблонів, підтримка популярних методів оплати тощо.

Базову установку системи можна завантажити безкоштовно на офіційному сайті розробників.

Важливо. Magento спочатку вже оптимізований під пошукові системи і в базовій комплектації пропонує функціонал для додавання мета-тегів, налаштування ЧПУ та інших важливих SEO-параметрів.

Magento дуже вимогливий до ресурсів хостингу, тому його встановлювати слід лише на віртуальні сервери. На звичайному віртуальному хостингу інтернет-магазин Magento повноцінно працювати не зможе. Для встановлення Magento рекомендуємо використовувати VPS/VDS сервери від ГіперХост.

Moodle - система для навчання та тестування

Сьогодні дистанційне навчання, як ніколи популярне та актуальне для всього світу. Саме за допомогою системи Moodle можна вирішити безліч задач віддаленого навчання та тестування. Moodle, насамперед, зручна система для шкіл та університетів, а також для всіх навчальних закладів та викладачів, коли необхідно організувати дистанційний процес навчання.

Спочатку після встановлення Moodle ви побачите, що це тільки база, після встановлення додаткових модулів та програм вона перетворюється на повноцінну систему для роботи. Найголовніше, що дає система – це автоматизація рутинних процесів, допомога студенту отримати навчальний матеріал у зручний для нього час та зворотний швидкий зв'язок від викладача.

Moodle – умовно безкоштовний, платними є додаткові модулі, які розширюють функціонал та спрощують роботу користувачів.

Це ще не всі CMS, які ви з легкістю та без проблем встановите на хостингу від HyperHost. Ознайомитись зі всіма спеціалізованими тарифами CMS хостингу можна на нашому сайті за посиланням.

Хостинг для CMS

На наш хостинг без проблем можна встановити MotoCMS, TYPO3, Umbraco, Santafox, DIAFAN.CMS, HostCMS, Perfecto CMS, CS-Cart, sCommerce, PrestaShop, PHPShop, MODX та інші популярні системи для редагування сайтів.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1