🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

05 : 1 : 12 : 45

Хостинг для Joomla

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Joomla

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Joomla, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Joomla

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Joomla читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Joomla особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Joomla

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Joomla.

Головні переваги платформи Joomla: простота керування, безпека, загальнодоступність. CMS створена на мовах JavaScript і PHP. За допомогою Joomla можна швидко міняти шаблони, створювати нескінченну кількість сторінок, працювати на серверах під керуванням ОС Linux, MacOSX та інших. Встановлена платформа виділяє мінімальний набір інструментів для керування. Завантаживши спеціальне програмне доповнення, його можна розширити (Joomla надає більше 8000 продуктів). Панель економить місце на хостингу, так як не допускає вагомого навантаження на сервер. Joomla..

Безкоштовне перенесення сайту на джумла, просте встановлення CMS joomla.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL