🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

09 : 10 : 43 : 58

Хостинг для Drupal

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Drupal

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Drupal, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Drupal

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Drupal читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Drupal особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Drupal

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Drupal.

Платформа Drupal ідеально підходить для створення різних видів веб-проектів: блогів, форумів, архівів з інформацією, сайтів новин. Функціональність забезпечується модулями, які звертаються до універсального API Drupal.

Шаблонний підбір модулів містить такі функції: новинна стрічка, блог, форум, завантаження файлів, збирач новин, голосування, пошук та ін. CMS підтримує локалізацію інтерфейсу для різних мов. Однак є і підтримка російської мови. Система Drupal постійно розвивається з допомогою ентузіастів з усього світу..

Безкоштовне перенесення сайту на друпал, встановлення CMS drupal.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL