Перелік компаній - партнерів хостингу HyperHost
замовити домен
партнерка 22%
Контакти
0 800 210 489
Безкоштовно зі всіх телефонів України
+38 (044) 361-01-62, +38 (0432) 52-97-42
Интересный факт
×
Интересный факт
Разместив иллюстрацию слева от контента, вы обеспечите прочтение информации. Разместите картинку справа и тогда посетитель увидит только ее. Вы же видели нашу картинку на главной, но сейчас по прежнему на нашем сайте=)
 Ещё 

Наші парнери

IT-компанія Студія Ліберті

Наш партнер IT-компанія Ліберті, розробник та постачальник програмних рішень для інтернет-бізнесу. Характеризується індивідуальним підходом до кожного клієнта в сфері діяльності, яка забезпечує комплексність підходу і гарантію результату клієнтам з будь-якої точки СНД.

Студія Ліберті це високопрофесійний і надійний партнер компанії HyperHost. За досить короткий час співробітництва спільно реалізовано кілька великих проектів, що дає впевненість у довгій і взаємовигідній співпраці.

Фріланс-компанія «Raxkor»

Фріланс-компанія Raxkor з 2013 року надає послуги розробки сайтів, дизайну, зовнішньої реклами, айдентики. Компанія заглиблюється в суть питання і розуміє основний посил замовника, швидко і професійно виконує проекти будь-якої складності. Результатом співпраці стала реалізація кількох проектів, у тому числі корпоративний сайт нашої компанії. Дана компанія це відмінний вибір для тих, кому потрібно оперативне і точне рішення своїх побажань.

Perfecto CMS

Perfecto CMS — сучасна і легка система управління сайтом. Компанія постійно оптимізує код і робить систему ще доброзичливішою, доступною для використання новачкам в сфері веб-інтерфейсів. Метою компанії є забезпечення максимально зручного рушія сайту. За словами фахівців компанії, з кожним днем розробляються нові модульні компоненти для системи управління сайтом, які в кінцевому рахунку задовольнять потреби клієнтів в будь-якій сфері діяльності.

Perfecto WEB

Студія дизайну Perfecto Web - це студія веб-дизайну, програмування і реклами. Головним напрямком діяльності якої є створення сайтів, з подальшою його підтримкою в просуванні. Компанія пропонує професійне обслуговування відповідно до побажань клієнта. Компанія розташована в США та Вірменії. А також має довірені особи в: Казахстані (Алмати), Росії (Москва), Чехії (Прага) для великих і трудоємних проектів.

Top-Bit.ru

Магазин готових сайтів Top-Bit.ru пропонує до вашої уваги Блоги, Автонаповнюючі портали, Landing-Page, Інтернет-магазини та інше зі знижкою 30% для клієнтів HyperHost. Щоб скористатись знижкою достатньо при оформленні покупки в магазині top-bit.ru у спеціальному полі купона ввести цей код: hyperhost.
Приємних покупок!


www.
партнерство
зв'язок
новини/акції
допомога
Дякуємо, що вибрали HyperHostтм!