Партнерська реферальная програма для додаткового заробітку в інтернеті, хороший дохід на віртуальному хостингу без вкладень
замовити домен
партнерка 22%
Контакти
0 800 210 489
Безкоштовно зі всіх телефонів України
+38 (044) 361-01-62, +38 (0432) 52-97-42
Интересный факт
×
Совет дня
В среднем, при первом посещении, посетители затрачивают на изучение целевой страницы 8 секунд. Ваше УТП (уникальное торговое предложение) является их первым взаимодействием с вашим продуктом – разработайте хорошее УТП, и они с большой вероятностью останутся на странице.
 Ещё 
Партнерська програма

Партнерська реферальная программа для додаткового заробітку в інтернеті.


Партнерська програма по залученню на shared-хостинг.


Кожен наш клієнт може скористатися партнерською програмою і підключати своїх знайомих на наші тарифи віртуального хостингу. Ваша вигода - 22% від всіх платежів приведеного клієнта. Виплати проводяться довічно.


Партнерська програма по залученню на віртуальні виділені сервери.


Всі приведені вами клієнти на VPS / VDS зможуть переконатися в якісних перевагах виділених серверів від HyperHost. Партнер, який привів клієнта, отримує 22% з першої і всіх наступних оплат.


Партнерська програма для розробників сайтів.


Розробники сайтів та дизайнери, які направляють своїх клієнтів на наш хостинг і рекомендують його, отримують 22% з кожного платежу клієнта за shared-хостинг і віртуальні виділені сервери. Ми, в свою чергу, рекомендуємо наших партнерів своїм клієнтам. Також ми будемо раді розглянути всі ваші пропозиції з приводу співпраці.


Наша партнерка - це хороший дохід на віртуальному хостингу без вкладень коштів.

Щоб стати нашим партнером, необхідно зареєструватися, розмістити посилання або банер на вашому сайті або надавати посилання друзям. Ваша винагорода, фактично, це 22 $ з кожних 100 $ оплати клієнта, приведеного по реферальному посиланні. Ви зможете вивести гроші на баланс і оплатити хостинг, або ж запросити виведення грошей на webmoney-рахунок. Поточний курс виведення 1 = 1WMZ. Кожен залучений клієнт отримує якісний хостинг у нас з підтримкою останніх технологій, швидку і доступну технічну підтримку. Щоб підключити партнерську програму необхідно: зареєструватися в нашому білінгу → зайти в білінг-панель → активувати партнерську програму в розділі "Мій заробіток" → отримати персональне посилання.


Як працює персональне посилання?


Персональне посилання ви можете розмістити у себе на сайті у вигляді банера або просто гіперпосилання. Після кліка по ньому відвідувач переходить на нашу головну сторінку і йому відправляється файл-Cookie (в якому зберігаються протягом року дані, що відвідувач прийшов по вашому посиланню). При наступних заходах клієнта на наш сайт безпосередньо і по посиланні, він буде ідентифікуватися як залучений вами. Вам необхідно тільки зареєструватися, а ми надамо банера, посилання, консультації та статистику по кількості рефералів.


Як стежити за статистикою партнерки?


У персональному кабінеті на сайті ви можете бачити:
● Кількість відвідувачів
● Кількість залучених клієнтів
● Доступний баланс (нараховується через 37 днів після оплати клієнта).


www.
партнерство
зв'язок
новини/акції
допомога
Дякуємо, що вибрали HyperHostтм!