🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

06 : 6 : 20 : 30

Власний сайт прямо у Вашому браузері

Створіть інтернет-магазин - самостійно!

На вибір більше 20 готових шаблонів e-commerce

Приймайте оплати прямо з Вашого сайту

Налаштовуйте форму зворотнього зв’язку та системи аналітики

abstract image

Процес створення інтернет-магазину простий

Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits I
Замовте послугу Хостингу
Безкоштовний конструктор доступний на всіх тарифах хостингу і підтримує 7 днів тесту без оплати
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits II
Виберіть 1 із 190 шаблонів
На вибір доступні десятки тем та напрямків готових шаблонів, кожен з яких ви можете редагувати під себе
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits III
Персоналізуйте свій сайт
Без дизайнера або програміста просто наповніть сайт самі, прямо в своєму браузері
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits IV
Опублікуйте сайт уже сьогодні
Сайт буде доступний в мережі відразу ж після публікації, а на його створення піде всього пару годин

Бажаєте розробити сайт для інших цілей?

Всього декілька простих кроків до запуску особистого сайту
Який сайт ви хочете створити?

monitor image

Потрібна допомога в створенні сайту?

Напишіть нам на [email protected] або зв'яжіться через онлайн чат, ми надамо контакти веб-майстра котрий створить сайт для вас

Що таке інтернет-магазин і як створити?

Інтернет-магазин - інтерактивний веб-сайт, який призначений для реклами товару, прийому замовлення на покупку, оформлення доставки і оплати. На сьогодні створити сайт інтернет-магазину це не тільки дорого, але і затратно по часу. Але існують і інші варіанти запуску сайту торгівлі з нуля.

Створити інтернет-магазин можна безкоштовно, для цього необхідно скористатися нашим безкоштовним конструктором сайтів, який вже вбудований в усі тарифи віртуального і безлімітного хостингу. На вибір користувача надається 20 готових шаблонів і великий функціонал, який можна використовувати для розробки персонального торгового майданчика. Самостійно створити інтернет-магазин - це не тільки можливість відмінно заощадити, адже Ви не платите за користування конструктором, але і шанс отримати новий досвід в інтернет-торгівлі.

Готові шаблони інтернет-магазину

Все, що Вам потрібно, це зробити замовлення хостингу і домену, а далі за допомогою простого і зрозумілого конструктора розробити сайт з необхідними функціями для роботи. Зверніть увагу, що ми надаємо можливість підключати 10 варіантів прийому онлайн платежів. І ця функція підключається всього в кілька кліків.

Під час роботи на вбудованому конструкторі сайтів Вам надається можливість вибирати дизайн. Просто внесіть необхідні зміни і додайте всі необхідні функції, які повинен мати ваш інтернет-магазин. Ви зможете без проблем створити цікавий і привабливий сайт для продажу в Мережі всього за кілька хвилин!

Ми відрізняємося від інших безкоштовних сервісів для розробки сайтів, адже у нас немає прихованих платежів та небажаної реклами на ваших персональних сайтах. Ви оплачуєте виключно хостинг і доменне ім'я, яке обрали. Після розробки Ваші сайти вже адаптовані і готові для подальшого просування в пошукових системах. Управління елементами сайту здійснюється за принципом «drag-and-drop», а з цим впорається будь-який новачок.

Інтернет магазин без програмістів

Кожен розроблений інтернет-магазин розміщується на нашому хостингу і буде постійно доступний для користувачів сайту. У будь-який час доби вони зможуть здійснювати покупки на Вашому сервісі і оплачувати товар зручним способом.

Для всіх користувачів конструктором сайту ми надаємо підтримку 24/7, щоб в разі необхідності, Ви завжди вчасно змогли отримати допомогу чи консультацію.

Створити інтернет-магазин самому без допомоги програмістів і дизайнерів можна легко. Для цього всього лише потрібно вибрати професійний хостинг від ГіперХост з вбудованим безкоштовним конструктором сайтів.