Створіть сайт учителя чи вихователя - Безкоштовно!

Онлайн платформа дозволить зробити персональний сайт прямо у Вашому браузері
Тестувати конструктор
Десятки готових шаблонів полегшать роботу і заощадять Ваш час!

Вам не потрібні навіть послуги дизайнера і програміста

Самостійно наповняйте сайт просто перетягуючи елементи конструктору

Повний процес створення сайту займе у Вас від 30 хвилин до кількох днів

Широкий функціонал дозволить легко розміщувати власний матеріал
Фото
Відео
Текст
Презентації
Готові рішення забезпечать зворотний зв'язок з відвідувачами сайту
 • Інтеграція з соціальними мережами
 • Форма зворотнього зв'язку по E-mail
 • Можливість залишати коментарі і пропозиції
 • Можливість завантажувати і скачувати документи прямо з сайту
Послуга дозволяє створити сайт не тільки для педагога але і для школи або дитячого садка
Builder logo
 • Готові шаблони Готові шаблони
 • Сайт адаптований пів смартфони
 • Можливість приймати он-лайн платежі прямо з сайту
 • Наявність технічного (безкоштовного) домену
 • Підтримка 24/7
 • Створення сайту на онлайн конструкторі - Безкоштовно!
Юрій, спеціаліст тех підтримки
Віртуальний хостинг
Односторінковий сайт
 • Місця на диску - 1 Гб
 • Кількість сайтів - 1
 • Трафік безлімітний
 • Поштова скринька з доменом сайту
Ціна
1.10$
/міс.
Тестувати конструктор

Персональний сайт вчителя - прекрасна можливість розширити поле своєї професійної діяльності і стати більш сучасним педагогом. Як самостійно створити сайт вчителя? Для цього можна скористатися безкоштовним конструктором сайтів на наших тарифах хостингу.

Ви можете зробити особистий сайт вибравши один зі 100 готових шаблонів. Ці шаблони підійдуть не тільки для персонального сайту вчителя або вихователя, а й для онлайн-проекту школи. Також безкоштовним конструктором можуть скористатися лікарі, вчені різних галузей і юристи для створення власного сайту.

Вам необхідно лише зробити замовлення хостингу, а після отримання доступів до панелі керування можна починати роботу. У інтуїтивно зрозумілому меню конструктора Ви зможете самостійно наповнити сайт і підключати всі необхідні функції. Після створення сайту його можна наповнювати контентом. Тобто додавати текст, фотографії, відео або презентації. Також обов'язково додайте функцію зворотного зв'язку з відвідувачами сайту. Ваш особистий сайт абсолютно нічим не буде відрізнятися від інших сайтів в Інтернеті, він також буде адаптований під всі пристрої автоматично, щоб Ваші відвідувачі змогли відвідувати його навіть з мобільних гаджетів.

Економте свій час і створіть сайт вчителя безкоштовно. На це у вас піде від 30 хвилин до декількох днів, а найголовніше, що Ви створите свій проект самостійно з нуля. Сайт вчителя стане в нагоді для багатьох цілей. Наприклад, для розміщення відеозаписів відкритих уроків, для публікації власних статей і матеріалів, для розміщення організаційної інформації, для проведення опитувань серед учнів і батьків, для ведення щоденника життя класу - розміщення пам'ятних фотографій, для ведення електронних табелів учнів. Такий сайт принесе масу користі для вчителя, який веде такий блог, адже він покаже рівень професіоналізму педагога, для учнів і їх батьків, які завжди будуть в курсі всіх подій і зможуть мати з Вами ще один канал зв'язку в Інтернеті.

Щоб спробувати цю послугу Ви можете замовити тариф хостингу на тест і скористатися безкоштовним конструктором сайту. Наприклад, для односторінкового сайту вистачить найдешевшого тарифу хостингу, на якому Ви можна розмістити персональний сайт вчителя.

Якщо у Вас виникнуть питання або буде потрібна консультація по роботі з конструктором, звертайтеся в нашу технічну підтримку, яка буде рада допомогти Вам відкрити власний онлайн проект.