Створіть лендінг всього за 5 хвилин

Першу конверсію зможете отримати вже сьогодні
11 готових шаблонівПредставлені шаблони з різних ніш з функціоналом максимальної персоналізації
Прийом платежів прямо з сайтуНа вибір для інтеграції є більше 10 популярних методів оплати
Створення сайту - Безкоштовно!!Онлайн конструктор - лендингів абсолютно безкоштовний, ви платите тільки за хостинг
Продавайте послуги і товари швидко за допомогою функціоналу нашої платформи
Повна статистика по лендінгуПідключіть аналітику від Google і Yandex для відстеження конверсій і відвідувань
Відправка заявки в 1 клікВідправлення листа або форми замовлення налаштовується в 1 клік, без поштовиків та іншого
Повноцінний односторінковий сайтКарти, форми зворотного зв'язку, галереї, відео-контент кнопки соціальних мереж
Ви платите тільки за хостинг - Конструктор - Безкоштовний!
Builder logo
  • Готові шаблони
  • Сайт адаптований під смартфони
  • Можливість прийому он-лайн платежів прямо з сайту
  • Наявність технічного (безкоштовного) домену
  • Підтримка 24/7
  • Створення сайту на онлайн конструкторі - Безкоштовно!
Алла, менеджер по роботі з клієнтами
Віртуальний хостинг
Односторінковий сайт
  • Місця на диску - 1 Гб
  • Кількість сайтів - 1
  • Трафік безлімітний
  • Поштова скринька з доменом сайту
Ціна
1.10$
/міс.
Тестувати конструктор

Безкоштовно створити сайт-візитку самому - простіше простого!

Безкоштовно створити лендінг можна за допомогою конструктора сайту, який ми пропонуємо всім користувачам віртуального хостингу. Односторінковий лендінг або іншими словами цільова сторінка - це сайт в Інтернеті, який закликає користувача зробити будь-яку дію. Якщо Ви власник бізнесу або ваша робота пов'язана з людьми, вам обов'язково слід створити лендінг пейдж.

Якщо Ви зробили замовлення хостингу у нас, то створити лендінг самому з нуля вам буде не важко. Зручний і інтуїтивно зрозумілий конструктор сайтів надає 11 готових шаблонів для односторінкових сайтів. Використовуючи нашу платформу можна створити повноцінний лендінг з масою можливостей для відвідувача.

На вашому сайті Ви зможете розмістити карту, форму зворотного зв'язку, підключити популярні соціальні мережі і додати весь необхідний контент. Все це доступно безкоштовно, Ви оплачуєте тільки послугу розміщення самого сайту, тобто хостинг. Для мінімального сайту візитки буде досить нашого тарифу Міні. За 1 $ в місяць кожен користувач отримує якісний хостинг, професійну технічну підтримку і можливість використання конструктора сайтів. Готові шаблони і простий функціонал забезпечать швидку і якісну розробку Вашого інтернет-ресурсу. А найголовніше Ви зробите це самостійно і безкоштовно.

Вам не потрібно мати навички конструювання або програмування, вбудований конструктор створює лендінг з адаптивним дизайном і Ваш сайт розміщується на нашому хостингу автоматично. Вам необхідно лише зареєструвати домен, додати текст, завантажити зображення або вставити відео з Youtube. Після запуску Ваш лендінг повністю доступний користувачам Інтернету.

Основна мета односторінкового сайту - це викликати інтерес відвідувача до продукту і спонукати його до швидкої цільової дії: придбати товар, оформити підписку, записатися на консультацію і т.д. Тому для будь-якого бізнесу - створення лендінгу просто необхідність. На професійному хостингу від ГіперХост Ви зможете швидко і безкоштовно розробити онлайн-ресурс подібного роду і тим самим залучити нових клієнтів до свого проекту.

Виникли питання по роботі з конструктором або хостингом? Звертайтеся в нашу технічну підтримку, яка працює 24/7 і готова допомогти Вам у будь-якій ситуації.