🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

04 : 12 : 28 : 57

Хостинг для Magento

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Magento

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Magento, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Magento

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Magento читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Magento особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Magento

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Magento.

Magento ― функціональний і професійний рушій з відкритим кодом для електронної комерції, який надає повний контроль над зовнішнім виглядом, змістом і багатофункціональністю інтернет-магазину. Зрозуміла панель керування містить відмінні інструменти для маркетингу та SEO. Також надається система керування каталогом продукції, що дає можливість компанії зробити веб-проект в залежності від власних уподобань і запитів бізнесу.

Безкоштовна платформа Magento відповідає вимогам середніх і великих магазинів, за умови наявності фахівців, які виконуватимуть завдання з доопрацювання CMS, а також пояснювати деталі в роботі з самою системою.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL