Хостинг для MODX

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS MODX

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на MODX, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен і надамо знижку до 24% на послуги Хостингу

Послуги хостингу оптимізовані під MODX

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про MODX читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про MODX особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під MODX

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з MODX.

MODX — зручна платформа з відкритим кодом, автономне середовище для розробки додатків, що користується у веб-майстрів чималою популярністю. За допомогою MODX можна створити і простий блог, і серйозний інтернет-магазин. Для кожної сторінки розробники надають кілька цікавих шаблонів.

Система ідеально підходить для оптимізаторів, оскільки дозволяє без проблем налаштовувати ключовики і робить сайт добре «видимим» для пошукових систем. CMS написана на PHP, для зберігання даних використовуються MySQL і MS SQL.

Наша підтримка допоможе швидко перенести і встановити сайт на модх на хостинг

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL