🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

02 : 14 : 53 : 43

Хостинг для Moodle

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Moodle

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Moodle, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Moodle

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Moodle читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Moodle особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Moodle

Moodle - це платформа для онлайн навчання з відкритим вихідним кодом. Вона підходить як і для освітніх центрів, так і для вирішення корпоративних задач. На базі CMS можна створювати навчальні курси, лекції, проводити тестування результатів знань. У Moodle одночасно можуть працювати як учні, так і педагоги. Особливо популярний Moodle в школах і університетах, а також для забезпечення дистанційного навчання.

Розробники системи Moodle постійно вдосконалюють свій продукт, оновлюючи його корисними можливостями. Систему можна адаптувати під свої вимоги, вибрати відповідний дизайн і налаштувати для максимальної продуктивності. Для Moodle вже розроблена величезна кількість додаткових налаштувань і плагінів, які в разі розширення функціоналу можна підключити. Все більше і більше інструкцій і оглядів в Інтернеті завдяки великій онлайн-спільноті користувачів, які працюють з цією освітньою системою вже багато років.

Наші сервера оптимізовані для швидкої і стабільної роботи Moodle платформи, тому враховуючи необхідну кількість ресурсів, які вам потрібні для розміщення сервісу, ви можете вибрати один з тарифів наших VPS / VDS серверів.

Важливо! Для нормальної роботи послуг необхідно обрати саме послуги VPS або виділеного серверу. Система Moodlе надто вимоглива до звичайного віртуального хостингу.

Потрібна допомога з установкою? Просто напишіть нам і наші спеціалісти допоможуть розвернути систему.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL