🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

15 : 7 : 40 : 08

Хостинг для TYPO3

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS TYPO3

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на TYPO3, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під TYPO3

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про TYPO3 читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про TYPO3 особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під TYPO3

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з TYPO3.

TYPO3 — TYPO3 — гнучка і доповнювана платформа, з практичним меню, об\'ємною кількістю модулів і необхідних функцій. Система управління сайтами з відкритим вихідним кодом і безкоштовною ліцензією написана на PHP, для збереження даних застосовує СУБД MySQL.

Дана CMS організована на шаблонах. Є заготовлені шаблони для TYPO3, але головним чином зразки будуються спочатку за допомогою спеціалізованої конфігураційної мови TypoScript. Незважаючи на застосування script в терміні, TypoScript не є процедурною мовою і вживається для конфігурації і відображення сайту. TypoScript є альтернативою XSLT.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL