🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

14 : 7 : 49 : 14

Хостинг для PrestaShop

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS PrestaShop

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на PrestaShop, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під PrestaShop

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про PrestaShop читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про PrestaShop особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під PrestaShop

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з PrestaShop.

PrestaShop ― скрипт інтернет-магазину, який написано мовою програмування PHP. Для збереження даних використовує базу даних MySQL. Платформа може використовуватися 56-ма мовами. Вагома перевага ― зручний інтерфейс адміністративної частини, який дозволяє робити автономні переклади іншими мовами або за необхідності змінювати переклад. Більше 130000 інтернет-магазинів офіційно використовують цю платформу.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL