🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

09 : 10 : 34 : 32

Хостинг для 1C-Бітрікс

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS 1C-Бітрікс

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на 1C-Бітрікс, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під 1C-Бітрікс

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про 1C-Бітрікс читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про 1C-Бітрікс особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під 1C-Бітрікс

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з 1C-Бітрікс.

«1С-Бітрікс: Управління сайтом » ― багатосторонній програмний продукт для створення, підтримки та успішного розвитку Ваших проектів. Ідеально підійде для корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, інформаційних порталів, сайтів спільнот соціальних мереж та інших.

1С-Бітрікс — високопрофесійна система адміністрування Вашими веб-проектами, яка дозволяє гнучко керувати замовленнями Інтернет-магазину, що знижує обсяг одноманітних процесів і підвищує якість обслуговування клієнтів.

Виконаємо безкоштовне перенесення і встановлення сайтів на 1С Bitrix на хостинг.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL