🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

14 : 6 : 54 : 58

Хостинг для Amiro.CMS

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Amiro.CMS

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Amiro.CMS, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Amiro.CMS

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Amiro.CMS читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Amiro.CMS особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Amiro.CMS

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Amiro.CMS.

Amiro.CMS ― універсальна і практична CMS, яка дозволяє зручно виконувати і підтримувати професійні веб-проекти майже будь-якого рівня комбінаційності. Amiro.CMS має весь інструментарій, необхідний для результативної та повноцінної роботи актуального інтернет-ресурсу. Рушій пропонує набір з 58 модулів. Цього достатньо для задоволення вимог 95-98% власників веб-ресурсів.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL