🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

06 : 5 : 14 : 56

Хостинг для CS-Cart

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS CS-Cart

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на CS-Cart, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під CS-Cart

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про CS-Cart читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про CS-Cart особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під CS-Cart

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з CS-Cart.

CS-Cart - платформа, яка має зручну панель управління, потужну швидкість роботи, стійка до високої продуктивності і хакингу. CMS пропонує вбудований потенціал для проведення рекламних акцій, має адаптивний дизайн і багато іншого. Скрипт движка оптимізований для пошукових систем. За офіційними даними, понад 35000 онлайн-магазинів в усьому світі функціонують на CS-Cart, яка пропонує відкритий код і прозору програмну архітектуру.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL