🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

10 : 20 : 54 : 25

Хостинг для MotoCMS

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS MotoCMS

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на MotoCMS, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під MotoCMS

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про MotoCMS читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про MotoCMS особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під MotoCMS

MotoCMS підходить для швидкого і простого створення сайтів. CMS зручна в управлінні і пропонує на вибір велику кількість шаблонів для розробки сайту з нуля. За допомогою спеціального редактора будь-який користувач незалежно від віку та професії може зробити свій онлайн-ресурс самостійно використовуючи можливості MotoCMS. Для цього потрібно вибрати відповідний шаблон, додати контент і налаштувати SEO. Платформа встановлюється безпосередньо на хостинг і підтримується на всіх тарифних планах компанії ГіперХост.


Шаблони MotoCMS підійдуть практично для будь-якого напрямку в бізнесі. Система являє собою спеціальний конструктор сайтів, на якому легко налаштувати всі необхідні для подальшої роботи функції. Щоб розгорнути CMS на хостингу не знадобиться багато часу, а якщо необхідна допомога, ви завжди можете звернутися в технічну підтримку ГіперХост для установки CMS на сервер.

MotoCMS - це багато можливостей і широкий функціонал, який включає конструктор для новачків, розробку інтернет-магазину, адаптивний дизайн, інструментарій для SEO оптимізації, спеціальні плагіни для роботи з соц. мережами, високу швидкість завантаження сайту і тд.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL