🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

09 : 11 : 45 : 15

Хостинг для OkayCMS

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS OkayCMS

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на OkayCMS, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під OkayCMS

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про OkayCMS читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про OkayCMS особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під OkayCMS

OKAYCMS - зручна і багатофункціональна система для створення сайтів, яка відмінно підійде для розробки повноцінного онлайн-магазину. Система чудово адаптована під вимоги і завдання СЕО-фахівців, тому просування сайту на OKAYCMS досить ефективне. Адміністративна частина CMS пропонує зручний функціонал для додавання товарів і категорій, що робить роботу з панеллю більш швидкою.


OKAYCMS - це можливість підключення онлайн оплати, ефективне керування замовленнями, SEO функціонал, сучасні інструменти для управління маркетинговою сферою продажів, можливість швидкого підключення популярних сервісів, наприклад price.ua, hotline.ua. За допомогою багатофункціональної системи OKAYCMS ви швидко розпочнете свій інтернет-бізнес і зможете ефективно ним керувати. Також надається великий вибір шаблонів сайтів, які підійдуть практично під будь-яку популярну тематику.


Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL