🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

07 : 22 : 39 : 24

Хостинг для Perfecto CMS

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Perfecto CMS

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Perfecto CMS, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Perfecto CMS

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Perfecto CMS читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Perfecto CMS особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Perfecto CMS

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Perfecto CMS.

Perfecto CMS — сучасна і легка система керування сайтом. Розробники постійно оптимізують код і роблять систему ще доброзичливішою, доступнішою для використання новачками у сфері веб-інтерфейсів. Метою компанії є забезпечення максимально зручного рушія сайту. За словами фахівців компанії, з кожним днем розробляються нові модульні компоненти для системи керування сайтом, які в кінцевому рахунку задовольнять потреби клієнтів у будь-якій сфері діяльності.

Акційні пропозиції:

Тільки для клієнтів HyperHostз промокодом HYPER30 знижка 30% на всі послуги та товари від Perfecto CMS. Не пропустіть шанс скористатися вигідною знижкою на професійні послуги!!

Промо код:
HYPER30
Натисніть, щоб скопіюватиІнформація була скопійована

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL