🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

07 : 20 : 58 : 06

Хостинг для PHPShop

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS PHPShop

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на PHPShop, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під PHPShop

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про PHPShop читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про PHPShop особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під PHPShop

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з PHPShop.

PHPShop ідеально підійде тим, хто хоче швидко і якісно створити Інтернет-магазин. Платформа не вимагає програмних доопрацювань, при цьому, система дуже гнучка і надає широкі можливості налаштування для розробників. PHPShop пропонує багатофункціональні можливості керування каталогами товарів, підтримки «Кошика товарів», довільного налаштування набору властивостей товарів, покупців, замовлень. Дана CMS широко використовується для створення онлайн-магазинів в країнах СНД.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL