🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

07 : 21 : 58 : 02

Хостинг для Santafox

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Santafox

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Santafox, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Santafox

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Santafox читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Santafox особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Santafox

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Santafox.

Платформа Santafox має ряд переваг, за допомогою яких можна контролювати вміст веб-проекту. CMS безкоштовна, проте відрізняється гнучкою і практичною системою шаблонів. Має повну російськомовну документацію, що якісно полегшує роботу з цією CMS. Платформа пропонує відкритий код і безкоштовну підтримку на форумі від розробників.

Мета CMS Santafox ™ ― це впровадження практичного в керівництві інструменту для розробки та підтримки корпоративного сайту компанії.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL