🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

17 : 6 : 35 : 18

Хостинг для sCommerce

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS sCommerce

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на sCommerce, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під sCommerce

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про sCommerce читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про sCommerce особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під sCommerce

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з sCommerce.

Рушій sCommerce відрізняється постійними оновленнями доповнень, які вносять розробники і власники Інтернет-магазинів. На даний момент доступно більш 5900 безкоштовних доповнень, які сприяють збільшенню продажів.

Відкрите джерело sCommerce дає величезний набір інструментів, функціональні можливості кошика онлайн, які дозволяють власникам проектів виконувати і підтримувати Інтернет-магазини з мінімальним витратами сил і засобів, або обмежень. На основі платформи працює більш 12 700 магазинів онлайн.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL