🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

14 : 6 : 07 : 03

Хостинг для Umbraco

Установка CMS в 1 клік

Швидкісні SSD NVME накопичувачі

Сервера оптимізовані під CMS Umbraco

Забезпечимо технічну підтримку 24/7 Вдень і вночі, без вихідних

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт на Umbraco, при цьому збережемо всю інформацію!

Подаруємо домен .com, .com.ua, .net і надамо знижку до 24%

Послуги хостингу оптимізовані під Umbraco

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для Замовлення нового сервера

lamp img advantage img

Більше про Umbraco читайте у нашому блозі

Читайте більше в нашому блозі, популярні статті про Umbraco особливості встановлення, оптимізація та налаштування, а також інші поради.


Детально про хостинг під Umbraco

Ресурси HyperHost відмінно підходять для роботи з популярними CMS. Ця перевага набагато спрощує створення і редагування Вашого веб-проекту. Наші сервери вже налаштовані і оптимізовані під будь-яку з CMS, що значно прискорює швидкість завантаження сторінок. На нашому хостингу Ви зможете з легкістю встановити обраний рушій для управління Вашим сайтом. Сервери HyperHost протестовані і адаптовані для роботи з Umbraco.

Umbraco — безкоштовна і вільна платформа для керування вмістом сайту з відкритим кодом. Рушій працює на платформі Microsoft ASP.NET. Важливою особливістю Umbraco є можливість відразу після установки зберігати і редагувати практично будь-які застосовувані в мережі дані. Дизайн сайту для відвідувачів повністю обирається розробником. Для визначення частини відвідувачів сайту доступні всі можливості html і практичність майстра сторінок APS.NET.

За допомогою Umbraco створено більш ніж 85000 сайтів у світі. У СНД з її допомогою створюється багато проектів, і Umbraco поступово і впевнено набирає популярність.

Зробіть вибір просто зараз

Перейти до вибору хостингу з PHP і MySQL