🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

10 : 20 : 52 : 08

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Хостинг для Django

Django - це безкоштовний фреймворк, за допомогою якого можна швидко і професійно розробити динамічний додаток на Python. Фреймворк включає в себе велику кількість додаткових компонентів, які допоможуть розробити сайт навіть новачку в цій галузі. На Django працюють найрізноманітніші проекти в інтернеті, від дрібних сайтів до великих, високонавантажених додатків. 

 Серед переваг варто виділити:

 1. Швидка розробка. Дані фреймворк побудований таким чином, щоб розробник в максимально короткі терміни зміг створити проект.

2. Додатковий функціонал. Django володіє масою корисних функцій для розробки, які, наприклад, допомагають налаштувати аутентифікацію користувача, карту сайту, адмініструвати вміст, RSS і тп. 

3. Захист від небезпечних помилок. Джанго - це перш за все безпека від ін'єкції SQL, clickjacking і крос-сайтового скриптинга. 

4. Масштабованість.

 Цей веб-фреймворк часто використовують для високонавантажених проектів. Ми забезпечимо швидкий та надійний хостинг для проектів на Django. Ви можете скористатися як віртуальним і безлімітним хостингом, так і VPS / VDS серверами для розміщення своїх сайтів і додатків. У тому числі під великий, масштабований проект на Django ви можете орендувати виділений фізичний сервер від ГіперХост. В рамках всіх тарифних планів надається доступ до серверів баз даних MySQL і PostgreSQL. Якщо ви новачок, або  вам просто потрібна будь-яка допомога в налаштуванні Django на хостингу, звертайтеся в нашу технічну підтримку. Ми маємо великий досвід в роботи з різними фреймворками і обов'язково налаштуємо те, що вам потрібно. Також ви можете протестувати свій Django додаток на наших тарифах, ми надаємо безкоштовний 7 денний період.

Купити Django Хостинг
Також читайте у нашому блозі: