Хостинг з підтримкою Perl

Perl - високорівнева динамічна мова програмування. Хостинг Perl доступний на всіх наших тарифах.  Для роботи з Perl перейдіть в панель управління cPanel в розділ Програмне забезпечення / Модулі Perl. Дані модулі значно прискорять розробку ваших програм і в загальному спрощують роботу. Якщо у вас виникли будь-які запитання або необхідна допомога в налаштуванні хостингу, зверніться в технічну підтримкуHyperHost.

Perl використовується в програмуванні для вирішення багатьох завдань, наприклад, налаштуванні розсилок або фільтрації повідомлень. Хостинг для Perl - стабільне і надійне рішення для розміщення різних проектів. Ви можете протестувати віртуальний Perl хостинг протягом 7 днів безкоштовно, або замовити VPS сервер для розміщення вашого додатку. Дана мова програмування має масу можливостей для роботи з текстом, деякі з них реалізовані за допомогою регулярних виразів. У колекції Perl велика кількість додаткових модулів, а синтаксис мови дуже схожий з іншими, наприклад, С, Awk, sed і shell. Наші тарифи віртуального і безлімітного хостингу чудово підійдуть для розміщення проектів на Perl.

Зручна панель управління значно спростить роботу з хостингом і ви отримаєте весь необхідний функціонал для швидкої роботи з вашим сайтом, наприклад, FTP / SSH доступ, автоматичне встановлення CMS, регулярні бекапи, безкоштовний SSL і багато іншого.

Купити Perl хостинг
Рейтинг: 9.72 із 10
Дякую. Ваш голос враховано.
Оцінок: 1134