🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

09 : 10 : 13 : 09

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

В чому мені допоможе технічна підтримка?

Техпідтримка надає допомогу всім клієнтам хостингу, в тому числі VPS (безкоштовне адміністрування). Фахівці зроблять перенесення Ваших сайтів на наш хостинг безкоштовно і швидко, а також виконають всі необхідні настройки для роботи Вашого сайту на наших серверах.

Безкоштовне адміністрування ВПС серверів включає Безкоштовне перенесення сайтів на сервер з іншого хостингу, Установка, оновлення, видалення та оптимізація програмного забезпечення, Установка додаткового програмного забезпечення, Допомога по додаванню / видаленню, доменів, поштових скриньок, баз даних, Налаштування резервного копіювання даних при необхідності, надання консультацій з адміністрування, Допомога з перенесенням сайтів / даних на сервері, Антивірусна перевірка сервера за запитом клієнта, Оптимізація сервера для більш швидкої роботи. Всі ці роботи виконуються, якщо у клієнта встановлена панель управління. Без панелі управління ми можемо зробити установку, оновлення, видалення та оптимізацію ПО, встановити панель управління і зробити перенесення сайтів від іншого хостинг-провайдера на наші сервери. Для цього Вам потрібно лише звернутись у нашу технічну підтримку.