🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

15 : 7 : 43 : 29

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Хостинг для Python

Python - це мова програмування для розробки програм різного призначення і напрямку, використовується як новачками так і досвідченими користувачами. Має зрозумілий і простий синтаксис, а також можливість підключення великої кількості додаткових модулів. Крім того можлива інтеграція з C / C ++, якщо власних доп. модулів недостатньо. Мова кросплатформена і буде працювати на будь-якій операційній системі. Налаштувати Python можна в панелі управління cPanel розділ "Програмне забезпечення", "Налаштування Python додатків". Доступні версії: 2.7 до 3.7. Всі необхідні та популярні модулі для роботи з Python, ви зможете встановити самостійно на нашому хостингу або ми встановимо їх для вас за запитом.

Приклади доступних модулів: 

- py-MySQLdb - використовується для роботи з MySQL; 

- py-beautifulsoup - для работи з HTML та XML; 

- py-docutils - для ведення документації;

- py-imaging - спеціальна бібліотека для для обробки зображень; 

- py-lxml - інтерфейс для libxml2 / libxslt бібліотек; 

- py-psycopg2 - використовується для зручної роботи з PostgreSQL.

Python в основному застосовується в трьох напрямках: розробка веб-сайтів, машинне навчання і автоматизація процесів. Ваш Python проект ви можете розмістити на наших тарифах віртуального / безлімітного хостингу, VPS / VDS, а також на виділених серверах. Крім того ми забезпечуємо безкоштовну технічну підтримку. Якщо вам знадобиться допомога в роботі з хостингом, ви можете звернутися до наших фахівців.

Купити Python хостинг
Також читайте у нашому блозі: