🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

14 : 6 : 21 : 54

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Що таке IP-адреса, які типи бувають?

IP-адреса (ай-пі адреса, скорочення від англ. Internet Protocol Address) - мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі Інтернет.

Є два основних типи:

  • Статична IP-адреса забезпечує можливість передачі даних із застосуванням мережевих протоколів, для роботи яких необхідна наявність у користувача реального IP-адресу в мережі Інтернет. Це необхідно, наприклад, для встановлення шифрованого VPN-з'єднання. Ми надаємо статичний IP на всіх наших VPS і виділених серверах.
  • Динамічна IP-адреса - призначається автоматично при підключенні пристрою до мережі і використовується протягом обмеженого проміжку часу, як правило, до завершення сеансу підключення.

Також виділяють Ipv4 і Ipv6. pv4 - перша основна версія протоколу, яка застосовується для забезпечення роботи величезної частини Інтернету. Відповідно до IPv4, адреси складаються з бінарних чисел 0 і 1. Але вони можуть бути записані у вигляді десяткових чисел, між якими ставиться крапка.

4,3 мільярда ipv4 досить велика кількість, але все ж її недостатньо для всіх пристроїв і потреб у всьому світі. Для вирішення цієї проблеми були розроблені IPv6. Вони використовують адресний простір розміром 128 біт. Обидва типи цих адрес Ви можете орендувати в нашій компанії.